İletişim – Belgrad Gezi Rehberi

Ana Sayfa » İletişim – Belgrad Gezi Rehberi
İletişim – Belgrad Gezi Rehberi2018-05-05T11:17:36+00:00

İLETİŞİM FORMU

Hoşgeldiniz,

Yazdığım yazıların size faydası olduğunu umuyorum. Belgrad veya Sırbistan’a yapmayı düşündüğünüz seyahatleriniz için faydalı olabileceğini düşündüğüm bilgiler vermeye çalıştım.

Hala eksik bilgilerin olduğunu düşünüyorsanız ve sormak istediğiniz başka sorularınız var ise, aşağıdaki iletişim bilgilerinden size uygun olanını kullanarak bana kolayca ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak veya [email protected] e-posta adresime mail atarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki cep telefonu numaramdan yada WhatsApp ve Viber kullanarak da bana ulaşabilirisiniz.

Her sayfada bulunan arama butonunu kullanarak web sitesi içerisinde ihtiyacınız olan bilgiye daha hızlı erişebilirsiniz. Cevaplarını bulamadığınız her konu hakkında benimle iletişime geçebilirsiniz; yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Belgrad Gezi Rehberi

Kolarčeva 3, 11000 Belgrad
Sırbistan

GSM: (+381) 65 55 00 117

WhatsApp:(+381) 65 55 00 117

Viber: (+381) 65 55 00 117

[email protected]

Maillerinize mümkün olan en kısa sürede cevap vermeye çalışıyorum. Her gün çok sayıda mail ve mesaj alıyorum. Herkese elimden geldiğince çabuk yanıt vermeye çalıştığım halde bazen biraz gecikme olabiliyor. Özellikle mail ile yapılan yazışmalar için biraz zaman tanımanızı rica edeceğim.

Belgrad Gezi Rehberi olarak her ay web sayfamı ziyaret eden binlerce seyahat severlere güncel bilgi vererek hizmet etmeye çalışıyorum. Görüşleriniz, sorularınız, fikir ve tavsiyeleriniz için benimle iletişime geçiniz.

Bize yazınız

Yayınlanmasını istediğiniz resim, video ve gezi yazılarınız varsa bana gönderiniz. Sizin katkılarınızla bu web sayfasının daha iyi bir yere geleceğini düşünüyorum.

Belgrad Gezi Rehberi’ne olan lginiz için teşekkür ederim. Bana e-mail atarak yada sosyal medya üzerinden de ulaşabileceğinizi tekrar hatırlatmak isterim. Sorularınıza ve önerilerinize en kısa zamanda  yanıt vermeye çalışacağımdan emin olunuz.