Belgrad Otelelleri – Belgrad’da Nerede Kalınır

Ana Sayfa » Belgrad Otelleri
Belgrad Otelelleri – Belgrad’da Nerede Kalınır2017-06-14T20:50:05+00:00

Belgrad’da nerede kalınır? – Sırbistan, Belgrad Otel Fiyatları

Bu sayfamızda en ucuz Belgrad otelleri ve fiyatları hakkında detaylı ve güncel bilgiler bulacaksınız. Belgrad otellerinde internette yapacağınız aramalarda büyük indirimler olduğunu göreceksiniz. Otel, hostel ve kiralık daireler olmak üzere Belgrad şehri için en kapsamlı otel aramasını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Belgrad’a kalmak istediğiniz tesisler için misafir yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. Bu yorumlar Belgrad otelleri için önemli ipuçları verecektir. Yazının devamında tavsiye ve önerilerimizi dikkate alarak size en uygun oteli rahatlıkla seçebilecekisiniz. Belgrad otelleri için rezervasyon yaparken, konum, fiyat, müşteri memnuniyeti gibi kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Şehir merkezinde veya merkeze yakın olan tesisleri tercih ederseniz, Belgrad’da gezilecek yerlere yürüme mesafesinde konaklamış olacaksınız.

En iyi fiyatlarla en iyi tesislerde yer bulabilmeniz için sayfamızı sürekli güncel tutmaya, yeni tesisler eklemeye çalışıyoruz. Belgrad için en uygun oteli bulmanıza yardımcı olabilmek için çaba sarfediyoruz.

Belgrad yaklaşık 1.700.000 nüfusu ile Sırbistan’ın başkenti ve ülkenin de en büyük şehri. İstanbul’dan her gün tarifeli uçuşlar ile Belgrad’a direkt uçabilirsiniz ve uçuş mesafesi sadece 1 saat 20 dakika, ayrıca vize de gerekmiyor. Belgrad Otelleri hakkında yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Size en uygun oteli bulmanızda, en uygun konum ve fiat için yardımcı olmaya çalışacağız. Uygun gördüğünüz konaklama tesisleri hakkında bize yazabilir, tavsiye isteyebilir ve sorular sorabilirsiniz. Belgrad konaklama tesislerini şahsen çok iyi bildiğim için bir çok konuda size yardımcı olabileceğime inanıyorum.

Belgrad otel tavsiyeleri için çok sık güncellediğimiz sayfanın en altındaki otel önerileri listemizi incelemenizi tavsiye ederim. Bu makalemde Belgrad’da konaklama yapabileceğiniz otel seçenekleri ve otellerin bulunduğu bölgeler hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım. Yazı biraz uzun ve okumak için zamanınız yok ise, yukarıdaki arama motoru aracılığı ile Belgrad konaklamalarınız için fiyat, yorum ve otellerin konumu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Booking.com bildiğiniz gibi dünyanın en büyük ve en güvenilir online otel rezervasyon portalıdır. Belgrad otel rezervasyonlarınız için yerinizi ayırdıktan sonra ödemeyi otele giriş yaptığınızda yapma avantajına da sahip oluyorsunuz. Belgrad konaklamalarınız için binden otel için en iyi fiyat garantisinden yararlanın.

Belgrad Nerede Kalınır

Belgrad’da Nerede Kalınır – Ucuz, Temiz, Güvenli ve Yakın Konaklama Önerileri.

Cevabını bulamadığınız bir konuda da bizimle iletişime geçiniz, Belgrad’da size uygun bir tesis mutlaka bulunur. Sayfanın sonundaki yorum kısmına not bırakarak yada iletişim sayfamızdaki formu doldurarak yada yine iletişim sayfamızdaki cep telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Doğu Avrupa şehri olan Belgrad, turizm potansiyelini çok yeni keşfediyor. Kent, hızlı gelişimi ile her geçen sene daha da popüler bir turizm merkezi haline geliyor. Bir İspanyol gazetesinin bir makalesine göre Belgrad, Doğu Avrupa ülkeleri arasında en popüler ve en çok turist ağırlayan şehir olduğunu yazar. Aynı gazeteye göre Belgrad sürpriz bir şehir ve son yıllarda Avrupa’da keşfedilen en güzel şehirdir. 7.000 yıllık bir geçmişe sahip Belgrad, tarih içinde defalarca yıkılıp tekrar inşa edildi. Belgrad gece hayatı bakımından da çok popüler bir şehir. Bir çok turizm sitelerine göre Avrupa’nın en iyi gece hayatına sahip. Çok renkli ve canlı bir gece hayatına sahip olan Belgrad şehri sakinleri de bir o kadar cana yakın ve misafirperver insanlardır. Güzel barlar, meşhur gece klüpleri, kumarhaneler, şovlar, cafeler ve restoranlar ile dolu olan bir şehir Belgrad. Şimdi gelelim konaklama olanaklarına. Belgrad’a Türkiye’den gelmenin ne kadar kolay ve yakın olduğunu söyledik. Ulaşım ve konaklama da bir o kadar ucuz ve kolay. Birazdan size önereceğimiz otelleri ve fiatları görünce bize hak vereceksiniz. Diğer Avrupa ülkelerine göre bu kalitede oteller çok daha yüksek fiatlarla pazarlanıyorlar. Belgrad’ta hayat hala ucuz iken yerinizi şimdiden ayırtmanızı tavsiye edeceğiz. 12 yıldır burada yaşıyorum. Bu süre içinde bazı şeyler kısa sürede pahalılandı ve değer kazandı. Burada turizm de çok hızla büyüdüğünden ve dünyanın heryerinden her sene artan turist sayısıda otel fiatlarını bir miktar artırdı. Ancak talebe karşılık veren yatırımcılar çok kısa sürede yeni oteller inşa ettiler, zincir oteller Belgrad’ı da ünlü otel zincirlerine ilave ettiler. Bu durum talep dengesini şimdilik sağlamış görünüyor. Kısa bir süre sonra yeni otel yapılacak uygun arazi bulunamayacağından otel fiatları da artacaktır.

Eğer Belgrad’ta konaklamanız ile ilgili bilgi isterseniz, bize bir mail atmanız yeterli olacaktır. Size memnuniyetle yardımcı olur, size en uygun tesisi bulmanızda yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Sürekli online (çevirim içi) olduğumdan size çok kısa sürede döneceğimden emin olunuz. Vereceğim otellere ait fiatları ve otel bilgilerini başka bir yerde bulamayacağını sizi temin ederim. Size uygun bir tesis bulacağıma eminim.

Belgrad’da Nerede Kalınır?

Belgrad, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği bir platoda kuruludur. İki bölgeden oluşan Belgradı kısaca size izah etmeye çalışacağım. Her iki bölgeden de oteller önereceğim. Birinci bölge olan Eski Şehir (Stari Grad) odaklanmanız gereken yerdir. Hemen hemen görülmesi gereken bütün turistik mekanlar, anıtlar, müzeler, tiyatrolar, kültürel yapılar ve en önemlisi Kalemegdan buradadır. Cafelerin ve barların olduğu yer burasıdır. Renkli gece hayatının yaşandığı yer burasıdır. Kısacası burası şehir merkezidir ve bu bölge de size uygun olan bir tesiste karar kılmanızı tavsiye edeceğiz. Sayfanın başında bulunan otel arama motoruna giriş-çıkış tarihlerini ve kişi sayısını girerek, yeni açılacak pencerede detaylı otel araması yapabilirsiniz. Belirlediğiniz konaklama tarihleri arasında müsait olan bütün otel fiatlarını göreceksiniz. Eğer bu Stari Grad bölgesini konaklamalarınız için tercih ederseniz, otelinizin hemen yanıbaşında bulunan birçok kafe, bar, restoran ve mağazalardan yararlanabileceksiniz. Şehir merkezinin güzel yanı herşey yakın olmanızdır. Taşıt trafiğine kapalı olan Knez Mihailova ve çevresindeki sokaklarda konaklamayı tercih ederseniz geceleri de daha az olur. Buradaki otel fiyatları nispeten biraz daha yüksek olsa da, konumu itibari ile buna değer diye düşünüyorum. Lüks otellere karşı bir düşkünlüğünüz yok ise, Belgrad şehir merkezi ve çevresinde bulunan tesisleri tercih etmenizi tavsiye ederim.

İkinci bölge Yeni Belgrad (Novi Beograd) olarak adlandırılan ve Sava Nehri’nin sol tarafında yer alıyor. Yeni Belgrad, geniş caddeleri, parkları, alış-veriş merkezleri, cinema kompleksleri ve iş merkezleri ile ünlüdür. Yaz aylarında gece hayatının en canlı olduğu yer burasıdır, buradaki nehir kenarında döner gece hayatı. Şehir merkezine uzak olmayan bu bölgede yüzlerce belki sayısı bini bulan seçkin restotanlar, cafeler, gece klüpleri ve barlar yakınındaki Sava Nehri üzerine kurulmuştur. Bir çok noktaya yürüyerek gitmek isterseniz yorucu olabilir. O yüzden bu bölgede karar kılmak isterseniz zaten ucuz olan taksileri kullanmanızı tavsiye ederim. Toplu taşıma araçları olan otobüs ve tramvayı da tercih edebilirsiniz, anacak hepsi gitmek istediğiniz yere gitmeyebilir. Bu bölgedeki en iyi otellerden biri olan ve önerilen oteller listemizde de bulunan Crowne Plaza Belgrade Oteli‘nden şehir merkezine taksi ücreti yaklaşık 3-4 Euro’dur. Fiyatları da çok uygun olan Belgrad Crowne Plaza Hotel’den çok memnun kalacağınızı sanıyorum. Sağladığı servis ve konaklama kalitesine göre fiyatları çok ucuz. Beşyüze yakın misafir yorumları 10 üzerinden 9 olan bu otelde müşteri memnuniyeti oldukça yüksek. Burası tarihi Zemun semtine de çok yakın. Zemun mutlaka görülmesi gereken bir yer. Birçok güzel otel bu bölgede yer alıyor. Zaten Belgrad’ın seçkin otellerinin çoğu bu bölgede yer alıyor. Yeni Belgrad otellerinin hemen hepsi lüks otellerdir, 3 yıldız ve altında bir konaklama tesislerinin sayısı azdır. Otel fiatları Eski Belgrad yani Stari Grad’a göre daha yüksektir. Yukarıda olduğu gibi burada da otel arama motorunu kullanarak size en uygun oteli bulabilirsiniz. Görüleceği üzere müşteri memnuniyetlerini belirten yorumları okuyabilir ve her bir oteli haritada görebilirsiniz.

Belgrad Otel Fiyatları

Belgrad, çoğu Avrupa şehirlerine göre otel fiyatları ile da çok daha ucuzdur. Belgrad’da otel fiyatlarının hala çok uygun olması açısından  ziyaretçilere çok hesaplı konaklama sunuyor. Konaklama tesisi sayısının çok olması da ayrı bir avantaj. Diğer Avrupa şehirleri ile bir karşılaştırma yaptığınızda Belgrad’da konaklamanın daha ucuz olduğunu ve oralarda 3 yıldızlı bir otele ödeyeceğiniz bir ücret ile burada 4 veya 5 yıldızlı bir otelde konaklayabileceğinizi göreceksiniz.

Belgrad Otel Fırsatları – Günlük Güncel Liste

Booking.com

8 – 10 Euro Fiyat Aralığındaki Konaklama Tesisleri

Belgrad’da geceliği 8 -10 Euro aralığında olan bir çok Apart ve 2-3 yıldızlı tesisler bulabilirisiniz.

Fiyatları 8 ve 10 Euro civarında olan bazı tesislerdir.

15 – 25 Euro Fiyat Aralığındaki 4 Yıldızlı Belgrad Otelleri

Yukarıdaki fiat aralığında Belgrad’da 4 yıldızlı oda kahvaltı fiyatlarını çok rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu fiyat aralığında bulunan bazı otelleri incelemenizi isteyeceğim.

5 Yıldızlı Belgrad Otelleri Fiatları

 • Crowne Plaza Belgrade 5 yıldızlı otel, 67 Euro. Yeni Belgrad’da yer alan bu oteli öneririm.
 • Hyatt Regency Belgrade, 5 yıldız, 90 Euro. Belgrad’ın en iyi 5 yıldızlı oteli olarak kabul edilen bu otel de Yeni Belgrad’da yer alır.
 • Square Nine Hotel Belgrade, 5 yıldız, 106 Euro. Belgrad’ın merkezindeki bu otel butik otel tarzında olup en lüks odalara sahip bir otel. Servisi ve kalitesi ile de Belgrad’ın en iyi oteli olan Square Nine Hotel her yere de çok yakın.
 • Hotel Metropol Palace Luxury Collection Hotel, 5 yıldız, 94 Euro. Şehir merkezine çok yakın olan Metropol Palace Hotel de Belgrad’da merkeze yakın kalmak isteyen misafirlere tavsiye ederiz. Nispeten iyi bir otel olan Belgrad Metropol Otel’in fiyatları da uygundur.

Belgrad’da bulunan 5 yıldızlı otel sayısı az olduğundan genellikle fiyatları beklenenden daha yüksektirler. Oda sayısı çok olan Belgrad Crowne Plaza Oteli diğerlerlerinden daha ekonomiktir. Yukarıdaki fiyatlar iki kişilik odada gecelik kişi başı fiyatlardır. İlgilendiğiniz tarih ve otelin doluluk oranlarına göre bu fiyatlar daha ucuz veya daha pahalı olabilir.

Belgrad Otelleri Tavsiyeleri

Belgrad otel tavsiyeleri makalemizde, Belgrad’ın en güzel konaklama tesislerini ve otellerini sizin için inceledik. Gündüzleri Belgrad’ı dolaştıktan sonra, akşamları da bu şehrin en iyi otellerinde konaklayabilirsiniz. Otellerin fiyatları doluluk oranlarına, oda tipine, ve tarihlere göre değişebiliyor. Bu sebeple bu sayfamıza sık sık göz atmanızı öneririz. Balkanların ve Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Belgrad barındırdığı tarihi eserleri, harikulade atmosferi ve çok canlı gece hayatı ile görülmesi gereken bir kent. Türkiye’den organize edilen turlar ile bu güzel şehri gezebilirsiniz. Ancak çoğunun tercih ettiği gibi siz de kendi gezinizi kendiniz planlayarak bu güzel şehri görebilirsiniz. Böylece gezilecek yerleri ve kalacağınız oteli seçme avantajlarına da sahip olacaksınız.

En Ucuz Belgrad Otelleri

Otel AdıEn Düşük FiyatKonumMerkez
Dream Hostel7,50 EuroSavski Venac1100 metre
Hostel Centar10 EuroSavski Venac750 metre
The Big Hostel12 EuroStari Grad1700 metre
Hostel Goodnight Grooves15 Euro / odaObilićev Venac400 metre
Cricket 2 Hostel10 EuroYour900 metre

3 Yıldızlı Oteller

Otel AdıEn Düşük FiyatKonumMerkez
Soul House Apartments 3*11 EuroStari Grad290 metre
Hilandarska Apartments 3*10 EuroStari Grad700 metre
Hotel Garni Petrov 3*13 EuroStari Grad700 metre
Hostel Goodnight Grooves 3*16 EuroStari Grad650 metre
Tranquillity Apartment 3*20 EuroStari Grad750 metre

4 Yıldızlı Oteller

Otel AdıEn Düşük FiyatKonumMerkez
SuperCentral Apartment 4*28 Euro / Daire – 62 m²Knez Mihailovao metre
Stay In Apartments 4*30 Euro / Lüks StudioStari Grad550 metre
Apartment Lifestyle 4*39 Euro / Deluxe Daire – 50 m²Stari Grad300 metre
Hotel Prestige 4*40 Euro / Oda / Kahvaltı dahilStari Grad0 metre
Black & White Apartments 4*45 Euro / 3 kişilik Daire – 65 m²Stari Grad1200 metre

Belgrad otelleri için tavsiyelerinizi inceledik ama bize göre bir konaklama tesisini bulamadık diyorsanız, bu sayfanın başında bulunan arama motorundan Belgrad’daki 1100’ün üzerindeki bütün otellere bakabilirsiniz. Belgrad’da güzel bir tatil geçirmenizi dilerim… Belgrad otel yorumları, tavsiye ve şikayetlerinizi bizimle paylaşınız. Belgrad’da kaldığınız en iyi oteli aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşır mısınız? Böylece sizden sonra gelecek arkadaşlara yapacağınız yorum ve tavsiyeleriniz ile yardımcı olabileceksiniz. Belgrad gezi planları yapanlar da yorumlardan faydalansın. Belgrad otelleri için tesis ararken, gezilecek yerlere yakın olması açısından Stari Grad bölgesini tercih etmelisiniz.

241 Comments

 1. melek 11:04 de 18/10/2018 - Yanıtla

  merhaba,

  Studio Apartment Amaris kalmayı düşünüyoruz sizinde fikrinizi öğrenmek istedim. Havaalanından nasıl ulaşım sağlayabiliriz ve gezilecek yerlere mesafesi nasıldır?

  teşekkürler..

  • Belgrad Gezi Rehberi 12:24 de 18/10/2018 - Yanıtla

   Studio Apartment Amaris güzel bir tesis, memnun kalacağınızı sanıyorum.

   Havaalanından A1 ile Trg Slavija kadar gidip, oradan yürüyerek yada başka bir şehiriçi otobüsü ile devam edebilirsiniz.

   Kalacağınız yer Aziz Sava Katedrali ve Nikola Tesla Müzesi’ne yürüme mesafesinde. Merkeze yaklaşık 3 km uzaklıkta, burası da yürüyerek ulaşılabilir.

 2. Çağlar 16:11 de 12/09/2018 - Yanıtla

  Merhaba,

  19-21 Eylül tarihleri arasında Republic Square Apartments’da kalacağız. Tesis havaalanı transferi hizmeti için 20€(4 kişi) talep ediyor. Toplu taşıma veya taxi ile ulaşım konusunda bilgi verebilir misiniz?

  Teşekkürler.

 3. Mario 15:38 de 13/08/2018 - Yanıtla

  Merhaba ,

  Belgrad tatili için Atlas City Center adında bir otelde rezervasyon yaptırdık. Oteli biliyorsanız görüşlerinizi alabilir miyim ?

  Teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:18 de 14/08/2018 - Yanıtla

   Konum olarak çok ideal. Tesis fena değil, ancak beklentinizi yüksek tutmayınız. Eski bir bina, açıkçası müşteri memnuniyeti çok yüksek değil. En büyük avantajı şehir içinde olması.

   Fiyatı sizin için uygun ise lüks bir beklentiniz yoksa burayı tavsiye ederim. Şehir merkezinde fiyatı uygun olan tesis bulmak kolay değil.

 4. Pelin 07:57 de 31/07/2018 - Yanıtla

  Merhaba,

  Biz Republic Square Sky Terrace da kalacağız. Bu yeri bize tavsiye eder misiniz? Tesekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:25 de 31/07/2018 - Yanıtla

   Republic Square Sky Terrace konum olarak çok ideal. Bu tesis haziranda açıldı, modern ve şık döşenmiş. Tesis yeni olduğundan çok fazla bilgiye sahip değilim. Ancak fiyatları sizin için uygun ise tavsiye ederim, memnun kalacağınızı düşünüyorum.

  • sinem 20:36 de 31/07/2018 - Yanıtla

   Merhaba
   Ben de 15/08-19/08 tarihlerinde Republic Square Sky Terrace için rezervasyon yaptım.Siz hangi tarihler arasında kalacaksınız ? Belki deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

 5. Gülden 01:20 de 28/07/2018 - Yanıtla

  Merhaba eşim ve 2 yaşında kızımla Belgrada gitmeyi düşünüyoruz ancak sadece konaklama için olacağından aileye uygun güvenilir hostel ya da apart öneriniz var mıdır acaba şimdiden teşekkürler sevgiler ☺️

  • Belgrad Gezi Rehberi 13:43 de 29/07/2018 - Yanıtla

   Merhaba,

   Hostellerin aile için uygun olacağını sanmıyorum. Ama uygun fiyata kiralık daireler bulabilirsiniz. Geliş-gidiş tarihlerini ve yaklaşık bütçenizi belirtebilirseniz, size bir kaç yer tavsiye edebilirim.

 6. Atakan 23:03 de 22/07/2018 - Yanıtla

  Apartman Centar Beograd kalmayı düşünüyorum,oraya gitmek için A1 yada 72 hangisini tercih etmeliyim,nerde inmeli , vede tesis hakkındaki görüşünüzü merak ediyorum,tskler,otel fiyatı 2 kişi 14 gün 410 euro.

  • Belgrad Gezi Rehberi 22:35 de 24/07/2018 - Yanıtla

   Apartman Centar Beograd, Resavska caddesinde bulunuyor ve Trg Slavija’ya çok yakın (yaklaşık 400 metre uzaklıkta). Dolayısı ile havaalanından A1 ile gitmenizde fayda var. Trg Slavija (Slavija Meydanı) son durak, burada inmelisiniz.Apartman Centar Beograd yeni bir tesis, o yüzden tesisi iyi bilmiyorum. Konum olarak iyi, merkeze yakın. Yakınınızda görülecek yerler var.

 7. Makbule 11:05 de 16/07/2018 - Yanıtla

  Merhaba 1 ay sonra Belgrad a gideceğiz. Konaklama işi gerçekten zormuş . Fiyatlar sezon olduğu için sanırım yükselmiş. Rezime Crown Depadans hakkında yorumunuzu alabilir miyim. Teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 11:43 de 20/07/2018 - Yanıtla

   Merhaba Makbule Hanım,

   Belgrad yaz aylarında konaklama olarak pahalı olabiliyor. Yaz aylarında turist çok, ayrıca Belgrad’da her yıl 100’den fazla festival olduğundan da otellerin doluluk oranları yüksek oluyor. Bu etkenler özellikle şehir içi otel fiyatlarını etkiliyor. Rezime Crown Depadans bence çok iyi bir tesis. Konum olarak çok çok ideal, şehir merkezinde ve heryere yürüme mesafesinde. O yüzden fiyatları da biraz yüksek olabilir, ancak bütçenize uygun ise bu tesisi size önerebilirim. Memnun kalacaksınız diye düşünüyorum.

  • Makbule 14:33 de 24/07/2018 - Yanıtla

   Bilgi ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Resime için rezervasyon yaptık. Fakat şimdi bir alternatif daha buldum. Daha uygun fiyata. Nusha apertmans. Rezime iptal Edip nusha ya geçmek ne kadar iyi olur bilemedim. 😊

   • Belgrad Gezi Rehberi 22:21 de 24/07/2018 - Yanıtla

    Merhaba,

    Nusha Apartments konum olarak çok ideal, müşteri memnuniyeti de çok iyi. O yüzden fiyat farkı var ise burayı tercih edebilirsiniz. Rezime Crown Depadans konum çok iyi, yeni ve modern döşenmiş ancak müşteri memnuniyeti biraz daha düşük. Her iki tesis de iyi, o yüzden fiyatı daha iyi olanı seçmenizi öneririm.

 8. osman 14:28 de 09/06/2018 - Yanıtla

  Merhaba, Hotel Bristol ve Rooms Konak Mikan için yorum alabilir miyim? Hangisini tercih etmeliyim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 18:18 de 09/06/2018 - Yanıtla

   Merhabalar,

   Bence Rooms Konak Mikan’ı tercih etmelisiniz. Konum itibari ile de çok iyi bir tesis. Müşteri memnuniyeti yüksek ve güzel bir tesis. Hotel Bristol da fena bir otel değil ama daha eski ve konum olarak merkeze biraz daha uzak. Ayrıca müşteri memnuniyeti diğerinin çok altında.

   • Sevilsy 06:57 de 10/06/2018 - Yanıtla

    Merhaba ben Almanya ya gidicem ve arabayla dönücem dönüşte bi gece Belgrad da kalmak istiyorum nezih yemek ve kahvaltısı iyi butik ve ekonomik bi yer tavsiye edebilirmisiniz teşekkürler

    • Belgrad Gezi Rehberi 18:18 de 12/06/2018 - Yanıtla

     Merhaba,

     Kalmak istediğiniz tarih, kaç kişi kişi konaklayacak ve yaklaşık olarak bütçenizi belirtirseniz size yardımcı olmaya çalışayım. Ayrıca araba ile seyahat edeceğinizden, park yeri olan bir tesis bulmak daha mantıklı olacaktır.

 9. Hakan 09:50 de 03/06/2018 - Yanıtla

  Merhaba,
  18-20 Temmuz da eşimle 2 gece Belgrad da konaklayacağız. Skadarlija Art Apartments için görüşleriniz nasıldır veya benzer bir öneriniz var mıdır? Çok teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:08 de 04/06/2018 - Yanıtla

   Skadarlija Art Apartments konum olarak çok ideal. Yaklaşık 1 sene kadar önce tadilat geçirdi, buradan memnun kalacağınızı sanıyorum.

 10. Elif 21:31 de 15/05/2018 - Yanıtla

  Merhabalar 25.05-29-05 tarıhlerı arasında sırbıstana gıdıcem belgarad için arac kullanmadan gezebılcegımız yerlere yakın otel yada hostel onerınızi ogrenebılırmıyım?belgrad dısınd Sırbıstanda nereyı onerırısınız.2gun belgrad dıger ııkı gunu neresı olabılır?

  • Belgrad Gezi Rehberi 12:57 de 16/05/2018 - Yanıtla

   Merhaba Elif Hanım,

   Stari Grad (Eski Şehir) bölgesinde bir tesiste kalırsanız, gezilecek yerlerin çoğu yürüme mesafesinde. Bu linkten şehir merkezindeki tesislere bakabilirsiniz. Bütçenizi bilemediğimden, nasıl bir konaklama tipi istediğinizi bilemediğimden kesin bir öneri yapamıyorum. Seçeceğiniz bir kaç tesis üzerine yorum yapabilirim isterseniz.

   Belgrad dışında, Novi Sad’ı gezebilirsiniz. Güney Sırbistan’da da güzel yerler var ancak biraz uzak olacağından zamanınız yetmeyebilir.

 11. Zeki 22:07 de 23/03/2018 - Yanıtla

  Öncelikle Merhaba,
  sitenizi yaklaşık 3-5 gündür inceliyorum destekleriniz için teşekkürler.
  nasıl başlasam bilemedim ama baya tereddütler yaşıyoruz. 22 Nisan’18 da düğünümüz var ve 23 Nisan 30 Nisan arası uçak bileti aldık belgrada. derken otel rezervasyonu yaptırdım bookingden Bali otelden o da merkeze uzakmış derken araba kiralayalım dedim rentelcar.com dan 208 liraya 8 günlük ford fiesta kiraladım gelen confirmede 1550 euro depozito yazınca işgillendim ve iptal ettirdim. dolayısı ile otelide iptal ettirmek zorunda kaldım.
  soruma gelecek olursam 7 gece 8 gün için konaklamada max. 1500-1600 TL bir bütcem var.
  diğer soruma gelecek olursam araba kiralamada problem yaşayabilir miyim
  teşekkürler şimdiden uzun oldu kusura bakmayın 🙂

 12. zeynep 12:31 de 10/03/2018 - Yanıtla

  Merhaba

  19-23 ağustos arası belgrad gemeye gitmek istiyoruz otelleri araştırıyorum ama gezebileceğimiz merkezi ve konforlu olan otel hangileri karar veremedim 2 kişi için bütçemiz 600-900 Tl arasında yardımcı olursanız çok sevinirim 🙂

  • Belgrad Gezi Rehberi 20:01 de 11/03/2018 - Yanıtla

   Belgrad şehir merkezi olarak kabul edilen Satri Grad bölgesinde klamanızı tavsiye edeceğim. Böylece gezilecek bir çok yer yürüme mesafesinde olacaktır. Ayrıca şheir merkezi her daim hareketli de oluyor. Buna göre size önereceğim tesisler aşağıdaki gibi olacaktır.

   1. L9 Rooms & Apartment: Konum olarak çok iyi. Temiz, konforlu ve modern bir tesis. Burada rahat edeceğinizi düşünüyorum. Fiyatları da belirttiğiniz aralıklarda.
   2. Fd.Eight Apartment: Yine konum olarak çok iyi, müşteri memnuniyeti çok yüksek bir tesis. Beklentilerinizi karşılayacağına inandığım bir tesis, incelemenizi tavsiye ederim.
   3. Belle Apartments – Square 8: Konum olarak çok ideal, her yere çok yakın. Konforlu, modern döşenmiş bir tesis. Burayı beğeneceğinizi sanıyorum.
   4. Republic Square Apartments: Çok çok ideal bir konuma sahip, Knez Mihailova Caddesi’nin paralelinde. Yakınlarınızda cafe, barlar vs herşey mevcut. Şimdilik fiyatları da çok uygun; tavsiye ederim.

   Siz bu tesisleri bir inceleyiniz. Aklınıza takılan sorular olursa cevaplamaya çalışırım.

 13. İlhan 20:23 de 04/03/2018 - Yanıtla

  Merhabalar, 6-11 Mayıs arasinda 5 gece konaklayabilecegimiz bir yer ariyoruz. 4 kisiyiz iki kişilik iki oda bizim için yeterli olacaktir. Bütçemiz iki kisi icin 800 tl dir. Şimdiden cok teşekkür ederim.

 14. izzet 23:20 de 26/02/2018 - Yanıtla

  merhaba

  Mart ayının ortasında 4 geçeliğine Metropoliten Rooms da konaklamayı düşünüyoruz. Booking den yüksek puan ve güzel yorumlar almış. Sizin fkriniz bizim için önemli.Ayrıca dışarda kahvaltı yapmanın kişi başı bedeli nedir.
  yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

  • Belgrad Gezi Rehberi 18:11 de 04/03/2018 - Yanıtla

   Metropoliten Rooms iyi bir tesis, memnun kalacağınızı sanıyorum. Gelmeden önce konumunu iyice belirlemeniz lazım, insanlar tesisi zor bulabildiklerinden şikayetçi.
   Börekçide, börek ve ayran gibi şeylerle kahvaltı etmek isterseniz 200-300 Dinar. Bir restoranda kahvaltı yapmak isterseniz, kahvaltı çeşidine göre 400-600 Dinar arası değişecektir.

 15. Ayda 14:00 de 25/02/2018 - Yanıtla

  Merhaba,

  Biz iki kişi Nisan ayında 5 günlüğüne Belgrad’a gitmeyi düşünüyoruz. Belgrad’a ilk gidişimiz ve hem güvenli hem de uygun fiyatlı bir hostel/otel arıyoruz Öncelikle yorumlara dikkat edip otel aramaya çalıştık ancak gene de tam emin olamadık. 4 gece 5 gün için 700 Tl’lik bir bütçe düşünüyoruz. Baktıklarımız arasında Authentic Belgrade Centre Hostel, Apartments Tesla ve Stay In Apartments var. Bunlar hakkında veya dışında tavsiye edeceğiniz başka bir yer var mı?

  Tavsiyelerinizi bekliyoruz. Teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 21:57 de 26/02/2018 - Yanıtla

   Merhaba,
   Yukarıda yazdığınız her 3 tesisin de kendine göre artısı ve eksileri var. Ancak Authentic Belgrade Centre Hostel konum ve fiyat bakımından diğerlerine göre daha avantajlı. Ayrıca bana kein giriş-çıkış tarihlerini verirseniz, size uygun bir tesis bulmanızda yardımcı olmak isterim.

   • Ayda 09:35 de 27/02/2018 - Yanıtla

    Merhaba,
    Authentic Belgrade Centre Hostel’i kaçırmamak adına rezervasyon yaptık ancak iptal edebilme şansımız var. Tarihler tam kesin olmamakla birlikte 16-22 Nisan arası orda olmayı düşünüyoruz, son iki gün Novi Sad’da konaklayacağız. Yani otele giriş 16 Nisan çıkış 20 Nisan olacak.

    Teşekkür ederiz.

    • Belgrad Gezi Rehberi 09:50 de 28/02/2018 - Yanıtla

     Merhaba,
     Size önereceğim tesisler aşağıdaki gibi olacak. Belirttiğiniz bütçeye bağlı kalmaya çalıştım. Linklerden tesisin detaylarına ulaşabilirsiniz.

     1. Dominic Smart & Luxury Suites: Teraziye caddesinde çok şık bir tesis, her yere çok yakın ve şehir merkezinde. Birazcık pahalı ama değecektir.
     2. Republic Square Apartments: Bu tesis de Trg Republik’te, ideal konuma sahip. Bu tesisten mutlaka memnun kalacaksınız diye düşünüyorum.
     3. Fd.Eight Apartment: Şehir merkezine çok yakın, modern, temiz ve çok büyük daire.
     Size önerebileceğim bir çok tesis var, ancak hepsini buraya yazıp kafanızı karıştırmak istemiyorum. Bunlarla yetinmezseniz, haber verin seçenekleri çoğaltalım.

 16. Hilal 14:15 de 22/01/2018 - Yanıtla

  Merhaba, bugün new belgrad garni hotel e giriş yaptık fakat otelin konumu sanıyoruz merkeze uzak. Bu bölgede önerebileceğiniz yürüme mesafesinde bir restoran var mıdır? Bu otelden gezilecek yerlere gitmek çok mu dezavantajlı olur?

  • Belgrad Gezi Rehberi 15:25 de 22/01/2018 - Yanıtla

   Studentska 1 de bulunan Dzakarta restoran otele uzak değil. Ayrıca cadde üzerinde de cafe ve restoranlar var. Gezilecek yerlere yürüme mesafesinde değil ama toplu taşıma ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 17. Elif Can Özdemir 16:27 de 18/01/2018 - Yanıtla

  Merhaba,
  Biz 4 arkadaş 4-8 Haziran tarihlerinde 2 çift olarak Belgrad’a gelmeyi planlıyoruz.Bu sebeple 2 kişilik 2 oda tutmayı planlıyoruz. İlk kez geleceğiz fakat gecelik kişi başı 100 TL’ye kadar limitimiz var. Hem tarihi dokuyu gezmek istiyoruz hem de gece hayatını görmek. Sizce kalmamız için hangi oteller uygun olabilir?

  • Belgrad Gezi Rehberi 20:17 de 18/01/2018 - Yanıtla

   Merhaba,
   Herkese şehir merkezini tavsiye ediyorum, böylece bir çok gezilecek yere yürüme mesafesinde oluyorsunuz. Ayrıca şehir merkezi her daim hareketli ve bir çok cafe, bar, restoran vs yanıbaşınızda. Şehir ulaşımını kullanmayarak zamandan ve paradan tasarruf ediyorsunuz. Size söylediğiniz şartlarda aşağıdaki tesisleri önerebilirim. Bunların hepsinden memnun kalacağınızı sanıyorum. Bir inceleyiniz lütfen.

   1. Republic Square Apartments: Merkezi olarak çok ideal, modern ve güzel bir daire. Normalde burada yer bulmak zor olur, ancak siz şimdiden Haziran ayına rezervasyon yapmak istediğinizden hala müsait görünüyor.
   2. Bridge Apart Hotel: Bu tesisi çok beğeniyorum, bana göre tek dezavantajı araba trafiği yoğun olan bir cadde üzerinde olmasıdır.
   3. Ben Akiba Luxury Suites: Burayı da çok beğeneceğinize inanıyorum. Merkeze çok yakın, lüks ve güzel bir tesis.
   4. Privilege Suites by Central Park: Benim bir diğer favori tesisim. İdeal bir konuma sahip, lüks, modern ve çok popüler. Burdada da yer bulmak genelde zor oluyor.

 18. izak 14:28 de 11/01/2018 - Yanıtla

  Merhaba

  15 martta 4 günlüğüne Queen’s Astoria Design Hotel’e rezervasyon yaptırmayı düşünüyoruz. Sizden bu otelle ilgili yorum alabilirmiyim.

  teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 16:17 de 15/01/2018 - Yanıtla

   Merhaba,
   Queen’s Astoria iyi bir otel, rahat edeceğinizi düşünüyorum. Otel eski ama servisleri iyi, konuklar memnun. Konum olarak da çok iyi. Belgrad’da daha iyi otellerde var.

 19. SerkanYan 12:54 de 04/01/2018 - Yanıtla

  Merhaba,
  Öncelikle gönüllü olarak yaptığınız rehberlik hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim.
  1 yaşında bebeğimizle birlikte 3 gece Belgrad’a geleceğiz. Birçok otel araştırdım ve aşağıdaki gibi bir liste oluşturdum. Bebeğimiz olduğu için bir kaç kriterimiz var. Ferah odalı, güzel kahvaltılı, gezilecek yerlere yakın,temiz bir otel aşağıdaki listeden hangisi olabilir?

  https://secure.booking.com/mywishlist.html?aid=304142;tflv=0;wl=1qQZL%2FFIs%2FhpmlfcNm%2BOpNDsw44&

  • Belgrad Gezi Rehberi 13:28 de 04/01/2018 - Yanıtla

   Serkan Bey Merhaba,
   Belgrad’da otel tavsiyesi isteyen herkese şehir merkezinde bir tesiste kalmalarını tavsiye ediyorum. Belgrad’da şehir içi ulaşım kolay ve ucuz, ama yine de şehir merkezinde kalmanın avantajları var. Hemen hemen hepsi gezilecek yerlere yürüme mesafesindeler. Ayrıca her bütçeye göre uygun tesislerin olduğuna inanıyorum.

   Gönderdiğiniz linkten otellere baktım, belirttiğiniz kriterlere göre en uygun olan oteller bunlar bana göre:
   1.Life Design Hotel: Otel şehir merkezinde, modern, temiz ve güvenli bir otel. Heryere çok yakın ve buradan memnun kalacağınıza inanıyorum. Ayrıca bir çok oda tipi var, size uygun bir oda bulursunuz.
   2. Courtyard by Marriott Belgrade City Center: Çok iyi bir otel. Mükemmel bir konuma sahip, yeni ve lüks bir otel. Bütçenizi bilmiyorum ama fiyatları uygun ise başka bir yer bakmayınız derim.
   3. Hotel Moskva: Bu oteli herkes çok seviyor, Belgrad’ın bir nevi simgesi. Bulunduğu konum ve sunduğu hizmetleri ile çok güzel bir otel. Listenizdeki bir diğer otel Life Design Hotel ile yan yana. Hotel Moskva, popülaritesi ve kaliteli servisi ile genelde pahalı bir otel. Ama fiyatları sizin için uygun ise buradan çok memnun kalacağınızı sanıyorum.

   Verdiğiniz listeden yukarıdaki 3 oteli önerebilirim. Her 3 otelden de memnun kalacaksınız. Courtyard by Marriott Belgrade City Center ve Hotel Moskva Belgrad’ın en iyi 2 şehiriçi oteli. O yüzden fiyatları kalacağınız tarihler için uygun ise bunlardan birinde kalmanızı tavsiye ederim.

   • Serkanyan 20:40 de 04/01/2018 - Yanıtla

    İnanın büyük bir sıkıntıyı çözmüş oldunuz. Çünkü bilmediğiniz bir yerden kalacak yer ayarlamak çok zor. Belgrad’a giderken sadece bu websiteyi kullanacağım. Çok teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.

    • Belgrad Gezi Rehberi 21:35 de 04/01/2018 - Yanıtla

     Yardımcı olabildiğime çok sevindim. Belgrad’da herhangi bir sıkıntı yaşarsanız iletişim linkinde telefon numaram var, istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Umarım iyi vakit geçirirsiniz.

 20. Zeynep 17:21 de 03/01/2018 - Yanıtla

  Enver bey,bilgi için teşekkür ederim.
  Banu hanım,Belgrad seyahatim çok hızlı geliştiğinden
  Otel konusunda karar verme sürecim kısıtlı.Cuma sabahı gidiyorum,Oteller konusunda verdiğiniz bilgilere teşekkür ederim.Size keyifli tatiller dilerim.Capital oteli inceledim.Bakarsınız aynı otelde karşılaşırız.
  Sevgiler

  • Banu 00:21 de 04/01/2018 - Yanıtla

   Zeynep Hanım, rica ederim. Bende Cuma sabahı gidiyorum,umarım karşılaşırız… Keyifli tatiller dilerim,sevgiler

   • Zeynep 11:48 de 04/01/2018 - Yanıtla

    Banu hanım,siz hangi otele karar verdiniz?

 21. Zeynep 20:21 de 02/01/2018 - Yanıtla

  Merhaba,
  Bu hafta sonu toplam 4 gece için tek başıma konaklama yapabileceğim kahvaltı dahil otel önerebilirmisiniz?
  Ben Prince Hall ve Garni otel Mint için ücretsiz iptalle rezervasyon yaptım.Garni otel’den şehir merkezine gelmek zor olur mu? (taksi dışı tram-otobüs kullanımında) Garni otel için güzel yorumlar okudum.
  Sürem azalıyor, sizin vereceğiniz bilgiler ışığında karar
  Vermek istiyorum.Bütçem eur.200.– (4gece)
  Teşekkürler,

  • Banu 00:08 de 03/01/2018 - Yanıtla

   Zeynep Hanım merhaba, bende aynı dönemde tek olarak gidiş yapacağım. Garni Hotel Opera ve Capital Hotele rezervasyon yaptırdım. Capitali tercih edeceğim sanırım, lokasyon olarak daha merkezi gözüküyor..bilgi olarak ileteyim dedim.Sevgiler )

   • Belgrad Gezi Rehberi 09:37 de 03/01/2018 - Yanıtla

    Garni Hotel Opera ve Capital Hotel güzel ve fiyatları da uygun oteller. Her ikisi konum olarak aynı sayılır, her iki tesis de merkezde. Capital Hotel daha yeni ve modern bir otel, kalite olarak her ikisi de aynı sayılır. Her iki oteli de tavsiye ederim.

    • Banu 11:43 de 03/01/2018 - Yanıtla

     Bilgi için cok teşekkür ederim..

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:29 de 03/01/2018 - Yanıtla

   Zeynep Hanım Merhaba,
   Garni Hotel Mint güzel bir otel ancak şehir merkezine uzak. Toplu taşıma ile şehir merkezine gidebiliyorsunuz, ancak biraz zamanınızı alabilir. Prince Hall ise konum olarak mükemmel, şehrin en popüler caddesinde yer alıyor. Ancak Garni Hotel Mint daha güzel bir tesis. Bu iki otel arasında bir seçim yapmamı isterseniz, Prince Hall’ı seçerdim. Konumu itibari ile her yer yere yakın, bence şehir merkezinde olmak büyük bir avantaj.
   Ayrıca bu linkten Belgrade Inn Garni Hotel‘e de bir bakmanızı öneririm, merkezde ve fiyatları da diğerlerine çok yakın. Bu tesisten de memnun kalacağınıza eminim.

 22. kübra 19:58 de 25/12/2017 - Yanıtla

  Merhaba,

  13-15 Haziran arası eşimle birlikte Belgrad a gelmek istiyoruz Merkezde otelde kalmak istiyoruz süremiz kısıtı mümkün oldugunca yürüyerek dolasmak istiyoruz.Eden Luxury Suites Terazije otel dikkatimizi çekti sizin yrumunuz nedir? desteginiz için şimdiden teşekkür ederim.

  • Belgrad Gezi Rehberi 20:57 de 25/12/2017 - Yanıtla

   Eden Luxury Suites Terazije bence güzel bir tesis, buradan memnun kalacağınızı düşünüyorum. Konum olarak mükemmel, şehir merkezinde ve her yere yürüme mesafesinde. Fiyatları da uygun ise bence rezervasyonunuzu yapınız.

 23. gülhan 14:50 de 08/12/2017 - Yanıtla

  merhaba

  Hostel Fair and Square kalıcagız. Havaalannın nasıl gıtmemızı onerırsınız.

  tşk

  • gülhan 14:54 de 08/12/2017 - Yanıtla

   havaalanında hostele nasıl gıtmemızı tavsıye edersenız 🙂 ayrıca hostel hakkında bılgınız var ise paylasırsanız cok sevinirim

   tşk.

   • Belgrad Gezi Rehberi 15:34 de 08/12/2017 - Yanıtla

    Havaalanından A1 numaralı otobüs veya minibüse binip son durak olan Slavija Meydanı (Trg Slavija) da inmenizi, oradan da taxi veya şehir içi ulaşımını kullanmanızı tavsiye ederim. Trg Slavija’dan 28 ve 40 numaralı treleybüs veya 55 numaralı otobüs ile gidebilirsiniz.
    Hostel hakkında fazla bilgim yok, ama şehir merkezine uzak.

    • Fadime akdemir 19:46 de 21/12/2017 - Yanıtla

     Merhaba 12 nisan icin apartment teslaya rez yaptırdım. Esim ben ve 2 çocuğumuz ilk yurtdışı gezimiz olacak hem tesis hem de nisan ayinda belgrad hakkinda fikirlerinizi alabilirmiyim?otel 3 gece 4 gun icin 700 tl bu arada

     • Belgrad Gezi Rehberi 11:29 de 22/12/2017

      Fadime Hanım Merhaba,
      Apartments Tesla merkezde sayılır, bu tesisten memnun kalacağınızı sanıyorum. 700 TL bence iyi fiyat bu tesis için. Nisan ayında genelde havalar güzel olur. Hava sıcaklıkları ortalama 12-20 derece arası oluyor. Yağmur yağmazsa güzel bir tatil geçirirsiniz.

 24. Begüm 17:29 de 03/12/2017 - Yanıtla

  Merhaba 22-25 Şubat arasında 3 arkadaş Belgrad’da olacağız.Konaklama olarak villa rose düşünüyoruz.(24 Draže Pavlovića, Palilula, 11000 Belgrad, Sırbistan).Bulunduğu konum gezilebilecek yerlere yakın mıdır?Önerir misiniz ? Teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:46 de 08/12/2017 - Yanıtla

   Merhaba Begüm Hanım,
   Villa Rose güzel bir tesis, memnun kalacağınızı sanıyorum. Merkeze yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Dolayısı ile gezilecek yerlere de yakın.

 25. soner 20:57 de 21/11/2017 - Yanıtla

  merhaba,
  titizlikle hazırlanmış bu site için,emeği geçen herkese çok teşekkürler.
  son 5 senedir aralıklı olarak depreşen belgrad’a gitme hevesimi nihayete erdirecek gibiyim 🙂 sizden quest house centar hakkında bilginiz olup olmadığını öğrenmek isterim.yapılan yorumların hepsi olumlu ve şehir merkezinde oluşu cazip geldi.
  bir de bu kış günlerinde tesisler ısınma olayını nasıl hallediyor? klima ile değildir umarım ?
  şimdiden cevabınız için ve tekrar bu güzel site için teşekkürler,sağolun…

  • soner 11:26 de 22/11/2017 - Yanıtla

   hava limanından guest house centara nasıl ulaşabileceğimi de söylerseniz sevinirim teşkkürler…

   • Belgrad Gezi Rehberi 10:35 de 23/11/2017 - Yanıtla

    Havaalanından 72 numaralı otobüs binin, son durakta indikten sonra kalacağınız tesis 300-400 metre uzaklıkta olacaktır.

    • soner 17:30 de 23/11/2017 - Yanıtla

     teşekkür ederim sağolun…

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:40 de 23/11/2017 - Yanıtla

   Guest House Centar’dan memnun kalacağınızı sanıyorum. İyi bir tesis, ayrıca şehir merkezinde olması da büyük avantaj. Kış günlerinde ısınma her evde, tesiste doğal gaz ile sağlanır. Bazı tesisler veya evler klima ile de ısınabiliyor.Bildiğim kadarı ile kalacağınız tesiste hem doğal gaz, hem klima var.

   • soner 17:33 de 23/11/2017 - Yanıtla

    bilgilendirme için ve ilginiz için çok teşekkür ederim sağolun.

 26. Burak Altıntaş 10:06 de 06/11/2017 - Yanıtla

  Merhaba,

  Yazılarınızı çok yakından takip ediyoruz ve bizi Belgrad için heyecanlandırdığınızı söylemek isteriz. Sayenizde çok güzel bir gezi geçireceğimizden eminiz, çok teşekkürler.
  10 Aralık 2017 tarihinde 5 gece için Belgrad’da olacağız ve konaklama için Savamala Apartments tercih etmek istiyoruz. 2 kişi 5 gece için ücret 200 EUR. Konum ve tesisle ilgili bilginiz varsa değerlendirmenizi almak isteriz.
  Tekrar çok teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:27 de 07/11/2017 - Yanıtla

   Savamala Apartments Belgrad’ın en eski mahallelerinden birinde yer alıyor. İlginç bir bölge, duvar yazılarının, ilginç mekanların olduğu bir bölge. Savamala Apartments iyi bir tesis, memnun kalacağınızı sanıyorum. Merkeze uzak değil, club ve barlara yakın. Merkeze giderken biraz yokuş çıkacaksınız. Sava nehrine yakın.

   • Burak Altıntaş 07:32 de 08/11/2017 - Yanıtla

    Bilgiler için çok teşekkürler.

 27. Muzaffer 10:41 de 04/11/2017 - Yanıtla

  Merhaba, öncelikle verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Belgrad ekibimize ilave olunca aynı otelde yer bulamadik. Alternatiflerden biri Lazar Lux Apartments. Burasi uygun fiyatinin yaninda ücretsiz havalimani transferi sunuyor. Önerir misiniz ? Sevgiler

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:58 de 04/11/2017 - Yanıtla

   Merhabalar,
   Lazar Lux Apartments çok iyi bir tesis, fiyatları da uygun. Merkeze yaklaşık 2 km uzaklıkta olması biraz dezavantaj, ama böyle bir tesis merkezde bu fiyatlara olmazdı zaten. Bu tesisi tavsiye edebilirim. Buradan memnun kalırsınız.

 28. KÜBRA 13:52 de 02/11/2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  Sitenizi inceledim bilgiler için öncelikle teşekkür ederim.
  Biz mayıs ayında balayındaki ikinci durağımız olarak Belgrad’ı seçtik. 19 Mayıs – 23 Mayıs arasında konaklayacağız. Booking.com dan baktığımda her fiyat aralığına göre otel bulmam mümkün. İlk defa geleceğimiz bir şehir olduğu için çok fazla arada kaldık. Fiyat ortalamamız 800-1100 TL arasında mümkünse kahvaltı dahil bir otel arıyoruz. Tabi ilk kez geleceğimizden merkeze yakın bir yer olması bizim için en önemli kriter. Üç dört otel bulduk. Bunlar ; Hotel Tash Belgrade – Bed & Breakfast Garden40 – Bed&Breakfast kod Smilje – Savamala Bed and Breakfast – Garni Hotel Vozarev
  Bunlar arasında iyi olduğunu söyleyebileceğiniz yada bunun dışında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?
  Şimdiden yardımınız için teşekkürler 🙂

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:52 de 07/11/2017 - Yanıtla

   Hotel Tash Belgrade tavsiye etmiyorum, iyi bir tesis değil. Bed & Breakfast Garden40 konum olarak iyi ancak bu tesis de tavsiye etmiyorum. Bed & Breakfast kod Smilje iyi bir tesis, ancak merkeze biraz uzak. Bulunduğu bölge olan Vračar güzel bir yer. Savamala Bed and Breakfast konum olarak çok iyi, tesis idare eder diye düşünüyorum. Garni Hotel Vozarev iyi bir tesis ama merkeze çok uzak, ayrıca bulunduğu bölge de eğlence adına fazla birşey yok, burası yerleşim birimi.
   Belirttiğiniz büçeye istinaden aşağıdaki tesisleri önerebilirim.
   1. Lucy’s Apartments
   2. Apartments Jevremova
   3. Gala Luxury Suites: İdeal konum
   4. Central Park Residence

  • KÜBRA 11:54 de 09/11/2017 - Yanıtla

   Bilgiler için teşekkürler 🙂

 29. Muzaffer 21:02 de 30/10/2017 - Yanıtla

  merhaba, Hotel Slavija icin yorum rica edebilir miyim? Oldukça uxuza konaklama fırsatı sunuyor. Teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:11 de 01/11/2017 - Yanıtla

   Merhabalar,
   Hotel Slavija Oteli kimseye önermiyorum, çok eski ve bakımsız bir otel. Konum itibari ile iyi, onun dışında hiç bir esprisi yok bana göre.

 30. Muzaffer 21:06 de 11/10/2017 - Yanıtla

  Tekrar merhaba,
  Balkan Hotel Garni ve Gala Luxury Suites arasinda bir tercih yapmamiz gerekirse hangisini tercih etmeliyiz? Çok yorduk sizi, tesekkur ederim. Sevgiler,

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:31 de 12/10/2017 - Yanıtla

   Gala Luxury Suites konum olarak çok ideal, o yüzden burayı tavsiye ederim. Balkan Hotel Garni daha iyi bir tesis ancak konumunu beğenmiyorum. O yüzden tercih sizin, konum mu yoksa daha iyi bir tesis mi ilginizi çeker?

 31. ayşe 22:27 de 08/10/2017 - Yanıtla

  merhabalar biz kız arkadaşımla SPA SECRET apartments da kalmayı düşünüyoruz orasının konumunu ulaşımı nasıldır bilgi verirseniz sevirim şimdiden teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:41 de 09/10/2017 - Yanıtla

   Merhaba Ayşe Hanım,
   Spa Secret Apartments konum olarak tavsiye etmiyorum. Yeni Belgrad tarafında kalıyor ve şehir merkezine uzak. Gerçi toplu taşıma ile şehir merkezine ulaşım sorun olmayacaktır, ama imkanınız var ise Eski Şehir (Stari Grad) tarafında bir tesis bakmanızı tavsiye ederim.

 32. Gülcan 16:29 de 23/09/2017 - Yanıtla

  iyi günler, biz Privilege Suites by Central Park otelde kalmayı planlıyoruz, otele hava alanından nasıl gidebiliriz acaba? teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 16:37 de 23/09/2017 - Yanıtla

   Merhaba,
   Havaalanından otobüs ile gitmek isterseniz, 72 numaralı otobüse bindikten sonra son durak olan Zeleni Venac’ta ininiz. Privilege Suites by Central Park buradan 300-400 metre uzaklıkta. Cumhuriyet Meydanı (Trg Republike) nin hemen yanıbaşında.

   • Gülcan 17:44 de 23/09/2017 - Yanıtla

    çok teşekkür ederiz, yaklaşık 3 saattir rehberinizi okuyorum, fevkalade güzel bir rehber olmuş, emeğinize sağlık….

 33. Muzaffer 15:42 de 22/09/2017 - Yanıtla

  Merhabalar,
  Öncelikle emeğinize sağlık, yazınızı bir solukta okudum. Bir basketbol tutkunu olarak 18-21 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan Eurolegue Final Four organizasyonu için Belgrad’a gelmeyi planlıyorum. Belgrade Inn oteline rezervasyon yapmayı planlıyorum. 3 gece için 120 Euro olarak fiyat verdiler. Havalimanı-otel ulaşımı için taksi ve toplu ulaşım konusunda bilgilendirebilirseniz sevinirim. Bu bölgede benzer bir fiyata çok daha iyi bir yerde kalabilirsiniz derseniz önerinizi beklerim. Organizasyon Kombank arena da olacak. Otel-Kombank arena ulaşımı konusunda da bilginizi esirgemezseniz sevinirim. Peşin teşekkürlerimle…

  • Belgrad Gezi Rehberi 15:53 de 22/09/2017 - Yanıtla

   Muzaffer Bey Merhaba,
   120 Euro, 3 gece için bence iyi bir fiyat. Belgrade Inn konum olarak da iyi bir otel. Bu fiyatlara aynı konumda daha iyi bir otelde kalabileceğinizi sanmıyorum. Havaalanından otele gitmek için 72 numaralı otobüse binmenizi tavsiye ederim. Son durak olan Zeleni Venac’ta inerseniz, kalacağınız otel 500 metre uzaklıkta olacaktır. Oradan yürüyerek gidebilirsiniz. Taksi ile gitmek isterseniz, Pink Taxi, Beogradska, Naxis gibi taksilerden birini tercih ederseniz yaklaşık olarak 15 Euro’ya otelinize gidebilirsiniz. Otel ve Kombank Arena arasında ulaşım sıkıntısı çekmezsiniz, her 5 dakikada Kombank Arena tarafına giden toplu taşıma araçlarını bulabileceksiniz.

   • Muzaffer 08:47 de 25/09/2017 - Yanıtla

    Tekrar Merhaba,

    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Biz rezervasyon yapana kadar Belgrade Inn otelinde ekonomik oda kalmaması nedeniyle fiyat oldukça yükselmiş. Yeni otel ararken Holiday Inn Express City oteli gözüme çarptı. Belgrade Inn otelinden daha ucuz fiyata konaklanabiliyor. İki otel arasında sizce hangisi tercih edilmeli ? Holiday Inn Express City oteline hava alanından ulaşım için yine 72 nolu otobüsü kullanabiliyor muyuz ? Teşekkürler,

    • Belgrad Gezi Rehberi 09:42 de 25/09/2017 - Yanıtla

     Bu durumda A1 numaralı midibüs ile yine son durak olan Slavija Meydanı (Trg Slavija) kadar gitmelisiniz. Holiday Inn Express Belgrade buradan yaklaşık 1 km. Buradan başka bir otobüs alabilir, yürüyebilir yada taxi ile gidebilirsiniz. Slavija Meydanı’ndan Palilula’ya giden bir kaç tane otobüs göreceksiniz.

     • Muzaffer 11:42 de 25/09/2017

      Teşekkürler, fiyatları hemen hemen aynı olan iki otelden birini tercih etmek gerekirse (konum,ulaşım gibi detayları göz önünde bulundurduğumuzda ) hangisini tercih etmeliyiz.

     • Belgrad Gezi Rehberi 12:17 de 25/09/2017

      Eğer Belgrade Inn ve Holiday Inn Express için soruyorsanız, Belgrade Inn tercih ederdim. Konum itibari ile çok daha iyi bir otel. Belgrad merkezde konaklamak daha avantajlı, bir çok görülecek yerlere yürüme mesafesinde. Ayrıca merkez her daim hareketli.

 34. Mustafa Kazim Altundepe 23:12 de 15/08/2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  Eşim ile birlikte 07-10 ekim tarihleri arasinda belgrad da olucaz. Önceleri Courtyard by marriot yada moskva otel de kalmayi dusunuyorduk. Fakat su anda otelde sadece uyumak icin gecirecegimizi dusununce,daha uygun bir otel secmek istiyoruz. Sizce bu yukarida saydigim otellerin hemen yaninda bulunan five points square otel nasildir. Fiyati gayet uygun, pisman olurmuyuz?
  Yardimlariniz icin tesekuur ederim.

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:04 de 16/08/2017 - Yanıtla

   Mustafa Bey Merhaba,
   Five Points Square konum olarak çok ideal. Bence tesis de çok güzel. Ancak odaları biraz küçük ve bina girişi biraz garip. Bina komple otele ait olmadığında, sadece bir kat otele ait olduğundan, tabelası küçük ve bir çok kişi girişi bulmakta zorlanıyor. Bunun dışında otelden memnun kalacağınızı sanıyorum.

 35. Harun 13:16 de 30/07/2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  Belgrad’da tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı Sırpça kursu var mıdır?
  TR plakalı araba ile gelsek herhangi bir risk var mı?
  Çok teşekkürler,

  Harun

  • Belgrad Gezi Rehberi 15:43 de 30/07/2017 - Yanıtla

   Merhaba,
   Size tavsiye edebileceğim her hangi bir Surpça kursu yok. Ama Google’dan bakarsanız yüzlerce kurs olduğunu göreceksiniz ve fiyatları uygun. TR plaka ile gelmeniz hiç bir sorun yaratmaz. TR plaka ile gelip 1 yıl kadar kalan insanlar var.

 36. Bedia 18:24 de 20/07/2017 - Yanıtla

  Merhaba. Biz iki arkadaş biycle hostel de iki gece için yer ayırttık ama odalar karışık görünüyor. Hostelde sadece karışık odalar mı var acaba, bu konuda bilginiz var mı? E mail attım ama henüz cevap alamadım bu yüzden size sormak istedim. Ayrıca iki bayan kalıcaz sizce sıkıntı yaşar mıyız? Teşekkürler şimdiden.

  • Belgrad Gezi Rehberi 22:17 de 20/07/2017 - Yanıtla

   Merhaba,
   Biycle Hostel’de odalar karışık. Tek kişilik ve karışık odaları var. Ayrıca 1 tek kişilik ve 1 tanede katlı ranza olan odaları da var, ama bu oda da 2 kişi kalırsanız 3 kişilik ücret isterler. İki bayan olmanız sıkıntı olmaz, bu konuda endişe edecek bir durum yok.

 37. Ezgi 09:40 de 13/07/2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  Belgrad gezi rehberinizi çok yararlı buldum. Verdiğiniz detaylı bilgiler için çok teşekkür ederim.
  18-21 Ağustos Beer Fest için arkadaşlarımızla 2 çift olarak plan yaptık. Konaklama için geç kalmış olabiliriz. Popüler bir tarih olduğu için çoğu yer rezerve edilmiş. Ancak tercihimiz otel konaklaması değil apartlardan yana. Stari Grad (Eski Şehir) bölgesinde 3 gece için bütçemiz toplam 800 TL. Fakat tercihimiz 2 ayrı yatak odalı bir yer. Bu şekilde önerebileceğiniz yer var mıdır?
  Şimdiden teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 11:48 de 13/07/2017 - Yanıtla

   Merhaba Ezgi Hanım,
   Dediğiniz gibi popüler bir tarih ve Belgrad dışarıdan 100 binin üstünde ziyaretçi bekliyor Bira Festivali için. Bu tarihler arasında uygun fiyatlara çok ideal bir tesis bulunamayabilir, ancak ben yinde de istediğiniz özelliklerde uygun tesisler önereceğim.

   1. Top Belgrade Apartments: Konum itibari ile çok iyi, şehir merkezinde, lüks bir apart daire. Müşteri memnuniyeti yüksek bir tesis. Fiyatları da bu tarihler için çok uygun diye düşünüyorum. Yer tükenmeden burayı düşünmenizi tavsiye edeceğim.
   2. Metropoliten Rooms: Konum olarak çok iyi, müşteri memnuniyeti yüksek.
   3. Belgreat Premium Suites: Şehir merkezine yakın lüks bir dairede kalmak isterseniz burayı tavsiye ederim. Bu tesisten memnun olmayan olmadı şimdiye kadar.

   Bence yukarıdaki 3 tesis beklentilerinizi karşılayacaktır. Yine de aklınıza takılan birşeyler olursa, haber veriniz. Ayrıca Belgrad Bira Festivali’nde iyi eğleneceğinizi umuyorum.

 38. Begüm 15:50 de 10/07/2017 - Yanıtla

  Merhabalar,

  Öncelikle blogunuzda paylaşmış olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederiz.
  16-20 ağustos arası bira festivali için geleceğiz. Belgrad merkezinde ekonomik önerebileceğiniz otel, konuk evi var mıdır?
  İyi günler dilerimç

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:59 de 11/07/2017 - Yanıtla

   Merhabalar,
   Aklınızdaki yaklaşık bütçe nedir? Önerebileceğim çok tesis var, ancak daha iyi yardımcı olabilmek için yaklaşık bütçe ve kişi sayısı lazım olacak. Bira festivali çok renkli geçiyor, iyi eğleneceğinizden eminim.

   • Begüm 12:56 de 11/07/2017 - Yanıtla

    Merhaba,

    Hızlı dönüşünz için teşekkür ederim. İki kişi geliyor olacağız henüz net olmamakla birlikte köpeğimiz de bize katılabilir 🙂 Köpeğimizin katılıyor olması ekstra bir araştırma durumunu gerektireceğinden netlik kazanmadan araştırmaya başlamadım.
    Tesisleri araştırırken fiyatların geniş bir yelpazede değişkenlik gösterdiğini fark ettim. 4 günlük ortalama 300 lira olan da var 1000 TL olan da. Kaldığımız yerin çok lüks olması gerekmiyor bu sebeple 5-4 yıldızlı olan yerleri eledim. Ancak temizlik, tuvaletin odanın içinde olması, odanın bize özel olması vazgeçilmez şartlar. Şehir merkezine 7-8 km uzakta olan Hotel Miami Spa and Wellness dikkatimi çekti. Tavsiye eder misiniz, yoksa ulaşım konusunda daha rahat olabilmek için merkezde mi konaklamalıyız? Konaklama bütçemi 500 lira civarlarında (mümkünse kahvaltı dahil) düşünebiliriz.

    • Belgrad Gezi Rehberi 10:37 de 13/07/2017 - Yanıtla

     Merhaba Begüm Hanım,
     Hotel Miami Spa and Wellness oteli tavsiye etmiyorum, şehir merkezine uzak. Herşeyden uzak olup kafa dinlenmek için iyi bir yer ama herşeye uzak bir yer burası. Size önerebileceğim yerler şehir merkezine yakın olacak. Ancak şehir merkezinde de lüks tesisler çok pahalı. Uygun fiyata tesis bulmak kolay, genellikler binalar dışarıdan çok eski, ancak içleri yeni düşenmiş. Bira festivali gibi büyük bir festival olduğu için de tesis fiyatları biraz daha yüksek olacaktır. Aşağıdaki tesisleri bir inceleyiniz lütfen.
     1. Apartment Nena
     2. Gala Luxury Suites : Konum itibari ile çok ideal, müşteri memnuniyeti çok yüksek.
     3. Top Belgrade Apartments: Konum çok ideal, lüks bir daire. Fiyatı biraz yüksek ama burayı tavsiye ederim.
     4. Apartment Terazije
     Yer bakımından müsait ve şehir merkezinde size önerebileceğim tesisler bunlardır. Aklınıza takılan sorular olursa yardımcı olmayı isterim.

 39. Yasemin 23:42 de 13/06/2017 - Yanıtla

  Merhabalar web siteniz için çok teşekkür ederim. Son derece ayrıntılı ve açıklayıcı. Ben 27 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında bir kongre için Belgrad’ ta bulunacağım. Kongre, The University of Belgrade
  Faculty of Philology’de. Web sitenizi görmeden önce Booking.com. üzerinden bir kaç tane konaklama seçeneği belirlemeye çalıştım. Bu belirlemeyi yaparken odalarda çay ve/veya kahve yapma olanağının olup olmadığı, özel banyo ve tuvaletinin olup olmadığı, kahvaltı olanağı ve üst katlara asansör ile ulaşım temel kriterlerimdi. Bu çerçevede İzin verirseniz Hotel Le Petit Piaf , Hotel Prag, Privilege Suites by Central Park ,Hotel Belgrade Inn,Hotel Argo, Hotel Park gibi konaklama tesislerinden hangisini veya hangilerinin öncelikli olarak önerirsiniz sormak isterim.. Özellikle Hotel Le Petit Piaf ve Privilege Suites by Central Park arasında karar veremedim.Hotel Le Petit Piaf acaba yüksek katlı bir konaklama birimi midir? asansörü olmadığı için merak ediyorum. Çok teşekkür ederim.

  • Belgrad Gezi Rehberi 08:54 de 14/06/2017 - Yanıtla

   Yasemin Hanım Merhaba,

   Privilege Suites by Central Park ve Le Petit Piaf arasında bir seçim yapacaksanız, Privilege Suites’i tavsiye ederim. Konum olarak çok ideal, müşteri memnuniyeti çok yüksek bir tesis. Üniversiteye de 200 – 300 metre uzaklıkta. Le Petit Piaf Hotel, Skadarlija da, burası da çok hoş bir mevki. Ama otel çok eski ve beklentilerinizi karşılayamayabilir. Daha önce burada kalan misafirlerim fazla memnun kalmadılar. Booking.com’un müşteri yorumlarına baktığınızda da bu farkı göreceksiniz.

   Hotel Prag ve Hotel Belgrade Inn her zaman tavsiye edebileceğim otellerdir. Belgrade Inn konumu itibari ile de çok ideal. Yeni bir otel olduğu içinde avantajlı.
   Yardımcı olabileceğim başka bir konu olursa tekrar yazarsınız. Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

   • Yasemin 15:39 de 14/06/2017 - Yanıtla

    Yardımlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Bu durumda Privilege Suites by Central Park Hotel Prag arasında bir karar vermem gerekecek. Privilege Suites by Central Park otel konseptine mi sahip yoksa apart özelliğimi taşıyor tam olarak anlayamadım. Hangisi öncelikli olarak tercih edilebilir.bu konudaki görüşlerinizi de paylaşırsanız çok sevinirim. Son olarak havaalanından ulaşım açısından hangi konaklama birimi daha avantajlı acaba?

    İlginize ve cevaplarınıza sonsuz teşekkürler, gerçekten çok minnettarım.

    • Belgrad Gezi Rehberi 16:12 de 14/06/2017 - Yanıtla

     Privilege Suites by Central Park daha çok apart konseptine sahip. Prag Hotel 4 yıldızlı bir otel. Benim tercihim yine de Privilege Suites olur, konumu ve şık odaları bakımından diğerlerinden çok daha iyi diye düşünüyorum. Ama gerçek bir otel konsepti arıyorsanız, Prag otel, Belgrade Inn ve diğer seçenekleri tercih etmelisiniz.

     Şehir merkezindeki bir tesiste konaklayacaksanız, havaalanından ulaşım açısından hepsi aynı avantaja sahip. Taksi ile gitmeyi tercih ederseniz, bu bütün tesisler için geçerli. Otobüs tercih ederseniz, Prag Otel ve Privilege Suites son durak olan Zeleni Venac’a çok yakın.

     • Yasemin 17:18 de 14/06/2017

      Verdiğiniz bilgiler ve önerileriniz çok değerli ve çok yol gösterici . Çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz .

     • Belgrad Gezi Rehberi 18:54 de 14/06/2017

      Rica ederim, Yasemin Hanım. Yardımcı olabildiğime sevindim.

 40. irem 11:21 de 07/06/2017 - Yanıtla

  Hotel Excelsior Beograd hakkında bir fikriniz var mı? Merkeze uzaklığı nasıl? Şimdiden teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 11:55 de 07/06/2017 - Yanıtla

   Bir kaç sene önce kötü bir oteldi, ancak iyi bir tadilat yaptılar ve bence gayet güzel bir otel. Memnun kalacağınızı sanıyorum. Otelin konumu çok iyi, merkeze ve gezilecek yerlere yürüme mesafesinde. Parlamento binası, Cumhurbaşkanlığı köşkü, Belgrad Belediye binası ve Türk konsolosluğu yakınlarında. Karşısında güzel yeşil bir park var. Üzerinde bulunduğu cadde araç trafiği olarak çok hareketli. Teraziye Meydanı’na yürüyerek 5 dakika, Cumhuriyet Meydanı’na da yaklaşık 10 dakikalık uzaklıkta.

 41. irem 11:20 de 07/06/2017 - Yanıtla

  Hotel Excelsior Beograd hakkında bir fikriniz var mı merkeze uzaklığı gibi?

 42. Tolga 15:05 de 30/05/2017 - Yanıtla

  Merhabalar,

  Öncelikle bloğunuzu çok beğendim, çok faydalı ve kapsamlı bilgiler yer almakta. Kız arkadaşımla birlikte 15-20 ağustos arası bira festivali için geleceğiz. Usce park yakınlarında gecelik oda fiyatı 30 Euroyu geçmeyecek temiz otel veya apart tavsiyelerinizi alabilir miyim lütfen?

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:46 de 31/05/2017 - Yanıtla

   Tolga Bey Merhaba,
   Usce Park’ı yakınlarında ucuz otel yok. Crowne Plaza ve Hyatt Regency otelleri yakın ama her ikisi de 5 yıldızlı oteller ve fiyatları yüksek. Belgrad şehir merkezinde kalmanızı tavsiye edeceğim. Ayrıca Usce buradan uzak değil, 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde ve hemen her dakika otobüsler kalkıyor. Eğer isterseniz size şehir merkezinde uygun tesisler tavsiye edebilirim.

   • Tolga 12:29 de 31/05/2017 - Yanıtla

    İlginiz için çok teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi verirseniz de çok sevinirim.

    • Belgrad Gezi Rehberi 13:10 de 31/05/2017 - Yanıtla

     Belgrad şehir merkezinde iyi bir oteli gecelik 30 Euro’ya bulmak nerede ise imkansız. Ancak bu fiyatlara apart (kiralık daire) tutmanızı tavsiye edeceğim. Aşağıda tavsiye edebileceğim tesisleri sıraladım. Her tesis için ayrı link verdim, linkin üzerine tıklayarak fiyat ve diğer detayları inceleyebilirsiniz.

     1. Apartment Central: Şehir merkezine yakın, bir çok yere yürüme mesafesinde, temiz ve rahat bir daire. Müşteri memnuniyeti yüksek.
     2. Orange Central Apartment: Çok merkezi bir konuma sahip. Temiz, modern döşenmiş bir daire. Çevresinde barlar, cafeler var.
     3. London Apartments: Merkeze çok yakın, bulunduğu bölge hareketli bir yer, bakanlıkların konsoloslukların olduğu cadde üzerinde. Müşteri memnuniyeti yüksek bir tesis.
     4. Luxury Apartments: Usce parkına yaklaşık 2,5 km uzaklıkta. Belgrad şehir merkezine yaklaşık 500 metre. Temiz ve konforlu bir yer. Burayı tavsiye ederim.

     Yukarıdaki tesislerden size uygun bir yer bulamazsanız, haber verin, size yeni yerler bakarız.

 43. Mustafa 20:35 de 22/05/2017 - Yanıtla

  Merhaba. Temmuz ayında Belgrad’a gitmeyi düşünüyorum.Biraz otelleri araştırdım, Apartments Jevremova ve Hotel Belgrade Inn gözüme çarptı. Bu yerler hakkında fikriniz nedir? Ayrıca Novi Sad da yer alan Hotel Vojvodina nasıl bir yer? Bütçem 3 yıldızlı otellere uygun. Sizin bir tavsiyeniz olur mu? Çok teşekkür ederim şimdiden.

 44. deniz 16:30 de 18/05/2017 - Yanıtla

  Ve bir de az önceki mesajıma eklemek istediğim bir diğer soru ise compass river city boat hotel hakkındaki fikirleriniz nelerdir?artıları, eksileri, merkezde kalmak varken gerek var mı vb.. Çok teşekkürler 🙂

  • Belgrad Gezi Rehberi 16:44 de 18/05/2017 - Yanıtla

   Merhaba,
   Her iki tesisi de tavsiye etmiyorum. Nehir üzerinde konaklama fikri ilginç olabilir, ancak bu tesisler yeteri derecede servis veremiyor. Odalar ve banyo çok küçük, ayrıca duvarlar çok ince olsa gerek çok ses geçiriyor. Çok konforlu değiller, ayrıca yaz aylarında çok sivrisinek olur.
   Bana göre tek artısı, güzel bir manzaraya sahip olması. Nehir kenarında yüzlerce cafe, bar, restoran ve klup var. Bunlardan birinde biraz vakit geçirerek aynı manzaranın tadına varabilirsiniz.
   Belgrad’da konaklama için herkese Stari Grad’da (Eski Şehir) konaklamalarını tavsiye ediyorum.

   • deniz 16:52 de 18/05/2017 - Yanıtla

    Çok çok çok teşekkür ederiz 🙂

    • Belgrad Gezi Rehberi 16:53 de 18/05/2017 - Yanıtla

     Rica ederim. Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz. Aklınıza takılan başka sorularınız olursa çekinmeden yazabilirsiniz.

 45. Deniz 15:19 de 18/05/2017 - Yanıtla

  Merhabalar, böyle bilgi dolu paylaşımlar için çok teşekkür ederiz. Haziran ayında eşim ile 4 gün 3 gece Belgrad seyahatimiz olacak, emin olmamakla birlikte bunun bir gecesini ise Sava kıyısındaki river story apartment’ta geçirmeyi düşünüyoruz, çok fazla kullanıcı yorumu ve puanı görememiş olmak beni endişelendirdi, sizin fikir ve öneriniz ne yöndedir acaba?

 46. Nil 22:46 de 26/04/2017 - Yanıtla

  Merhaba, öncelikle nezaket ve ilgiliyle yaptığınız tüm içerikler için teşekkürler. Mayıs ayında Belgrad seyahati düşünüyorum. Şehir merkezinde olması dolayısıyla Five Points Square, Srbija Garden ve Hotel Majestic arasında kaldım. Hangisini önereceğinizi merak ediyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:14 de 27/04/2017 - Yanıtla

   Merhaba Nil Hanım,

   Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.
   Five Points Square – City Center: Size bu tesisi tavsiye ederim. Hepsinde olduğu gibi avantajları ve dezavantajları var. Bu tesisin girişi biraz garip ve odaları biraz küçük. Binanın 5. katında yer alıyor. Odaları güzel, yeni ve temiz. Konum itibari ile Belgrad’da en iyisi diyebilirim. Fiyatıda bence çok uygun.
   Hotel Srbija Garden: İyi bir otel, şehir merkezine yakın. Ancak üzerinde bulunduğu Brankova caddesi, trafiği çok yoğun olan bir cadde. Bunun dışında orta halli bir tesis.
   Hotel Majestic: Konum itibari ile çok ideal. Otel ve odaları biraz eski, onun dışında gayet iyi bir otel.

   Yukarıdaki 3 tesisten Five Points Square tavsiye ederim, bu benim kişisel tercihim. Yine de tesisleri müşteri yorumları ile incelemenizi tavsiye ederim.
   Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

 47. Seda Tekin 12:47 de 20/04/2017 - Yanıtla

  merhaba, 17-21 temmuz tarıhlerınde gelmeyı planlıyoruz, otellere bakıyorduk sonra sızı bulunca acıkcası hemen sıze yazalım dedık. Eski Şehir daha doğru bır adres gıbı gelıyor. yurumeyı cok sevıyoruz , kalacagımız otel ya da apart hem ekonomık hem temız olsun ıstıyoruz. en önemlısı temzılık 🙂 ardından guvenlık tabı… eşım ve kızkardesımle gelecegız. bıraz bılgı rıce etsem zahmet olmazsa,, şimdiden çok teşekkkurler ılgınıze… 🙂

 48. Aslı 10:44 de 13/04/2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  15-16 nisan tarihinde Belgrad da olacağız.Holıday ınn express de kalacağız.Havalimanından Otele ulaşım için sayfanızdaki yazınızı okudum ve A1 uygun gibi gördüm.Otele daha yakın bir ulaşım aracı var mı acaba?

  • Belgrad Gezi Rehberi 18:05 de 13/04/2017 - Yanıtla

   Aslı Hanım Merhaba,
   En uygun ulaşım aracı A1 olacaktır. Havaalanından otele daha yakın toplu taşıma aracı yok. ulaşımSon durak olan Slavija’da inerseniz, otelinize yaklaşık 2 km uzaklıkta olacaktır. Buradan yürüyerek yaklaşık 20 dakika alır. Buradan otele taksi ile gitmek isterseniz 300 – 400 Dinar civarında ücret tutar.

 49. Yasin 23:28 de 08/04/2017 - Yanıtla

  Merhaba,

  14-16 Nisan tarihleri arasında tek olarak Belgrad’a geleceğim. Radisson Blu Old Mill hotelinde konaklamayı düşünüyorum. Hoteli önerir misiniz? Bir de Havaalanından bu otele otobüs ile nasıl gidebilirim?

  teşekkerler,

 50. Rabia 21:44 de 07/04/2017 - Yanıtla

  Merhabalar,
  12-15 nisan arası belgrad da olacağım.. birkaç ufak sorum olacak cevaplardanız çok mutlu olurum.. kalacak otel konusunda kararsızım. Tam şehir merkezinde olmak zorunda değilim.. fiyat olarak biraz uygun olsun yeter.. bu konuda hangiler önerebilirsiniz? Günlük olarak standart yeme içme (kahve bazlı) birkaç otobüs ulaşımı için tl bazında ortalama harcanacak parayı söyleyebilir misiniz acaba? Ve son olarak kafa dinlemeye tek başıma gidiyorum.. beni gezdirecek en azından birkaç saatliğine yanımda olacak bir arkadaş bulabilme şansım var mıdır?? Çok teşekkür ederim şimdiden…

  • Belgrad Gezi Rehberi 22:25 de 07/04/2017 - Yanıtla

   Merhaba Rabia Hanım,
   Belgrad’da konaklama bakımından her bütçeye uygun tesis mevcut. Otel, hostel veya kiralık daire olarak çok sayıda teis var. Bütçenizi bilmediğimden aşağıda size uygun olabileceğini düşündüğüm bir kaç tesisi önerebilirim.

   1. Apartment Slavija: Slavija Meydanı’na yakın işlek bir bölgede. Belgrad şehir merkezine yaklaşık 1,5 km uzaklıkta. Bugün itibari ile yüzde 50 gibi bir indirim var.
   2. Privilege Suites by Central Park: Bu tesis yukarıdakinden biraz daha pahalı, ancak konum itibari ile çok ideal, müşteri memnuniyeti çok yüksek bir yer.
   3. City Code Exclusive: Şehir merkezinde olduğundan çok ideal, müşteri memnuniyeti yüksek bir tesis. Fiyatı da gayet uygun gibi.
   4. Andreja Apartment: Bu tesis de Slavija Meydanı’na yakın. Dolayısı ile şehir merkezine yaklaşık 2 km uzaklıkta. Fiyatı çok uygun ve müşteri memnuniyeti de yüksek.
   Yukarıdaki tesisleri incelemenizi tavsiye ederim. Size uygun gelmezse, yine yardımcı olmaya çalışırım.

   Belgrad pahalı bir şehir değil. Herkese tavsiye ettiğim günlük bütçe 30-50 Euro civarındadır. Kişinin ihtiyacına göre bu bütçe değişebilir. Belgrad’da ulaşım da ucuzdur. 90 dakikalık bir ulaşım için ödenen miktar 87 Dinar (yaklaşık 2,77 TL).

   Belgrad’da sizi dolaştıracak rehberler bulunabilir. Türkçe bilen rehber sayısı az olduğundan ayrıca çok sayıda Türk gezgin olduğundan Türkçe bilen rehber bulmak biraz zor olabilir. Ancak İngilizce rehber rahat bulunur. Ücretler genellikle 3 saatlik şehir turu için 50 Euro’dur. Sizi ücretsiz olarak küçük bir şehir turuna çıkarabilirdim ancak ben 12 Nisan’da Polonya’ya gidiyorum.
   Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

 51. nurgül 12:05 de 04/04/2017 - Yanıtla

  merhaba,

  oncelıkle bende cok teşekkür ederım bu blog ıcın gıtmeden gitmiş kadar oldum nerdeyse 🙂

  bizde esımle beraber 22-23 nısan için 1 gece Privilege Suites by Central Park da rezervayon yaptırdık oncekı cevaplarınızı okudum tavsıye ettıgınız bır otelmiş sevındım birçok gorulmesı gerek yere yakın sanırım? bu otel ıcın havalımanından hangı ulaşıma bınsek bızım ıcın uygun olur? ayrıca size sormak ıstedıgım bıze tavsıye edecegınız restoran var mıdır canlı muzık de olan ve alısverıs ıcın uygun mudur dukkanlar ?
  şimdiden teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 12:52 de 04/04/2017 - Yanıtla

   Nurgül Hanım Merhaba,

   Privilege Suites by Central Park‘ı tavsiye ediyorum, bir çok misafir buradan memnun ayrıldı. Ayrıca çok ideal bir konuma sahip. Bir çok gezilecek yerlere yürüme mesafesindedir.
   Belgrad Nikola Tesla havaalanından bu tesise gitmek için 72 numaralı otobüse binmenizi tavsiye ederim. Son durak olan Zeleni Venac’ta indikten sonra kalacağınız tesis durağa yaklaşık 400-500 metre uzaklıktadır.
   Tavsiye edebileceğim müzikli restoranlar Skadarlija bölgesinde olacaktır. Burası kalacağınız tesise de çok yakın.
   Belgrad’da alış-veriş yapmanızı tavsiye etmiyorum. Alış-veriş Türkiye’de fiyat açısından daha uygun olacaktır. Hediyelik eşya almak için Knez Mihailova 5 adresinde bulunan Katapult dükkanına uğramanızı tavsiye ederim.
   Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

 52. Barış 14:35 de 25/03/2017 - Yanıtla

  White Owl apartman oteli hakkında ne düşünüyorsunuz? Orada yer ayırttık. Sağolun!

  • Belgrad Gezi Rehberi 16:48 de 25/03/2017 - Yanıtla

   Barış Bey Merhaba,
   Apartment White Owl iyi bir tesis, buradan memnun kalacağınıza inanıyorum. Belki tek dezavantajı şehir merkezine yaklaşık 3 km olması. Ancak bulunduğu konum da gayet canlı ve yakınında dükkanlar ve kafeler var.

   • Barış 21:29 de 29/03/2017 - Yanıtla

    Teşekkürler Enver Bey. Üç kısa sorum olacak. 1. Novi Pazar’ı görmek için bir gün harcamaya değer mi? 2. Novi Sad ile Subotica’yı aynı güne sığdırabilir miyiz? 3. Bunlardan biri yerine bir doğal parka (Nisan’ın ilk haftası) gitmemizi mi önerirsiniz? Sağolun yine!

 53. Oya 11:29 de 24/03/2017 - Yanıtla

  Merhaba…
  Öncelikle bu her ayrıntıyı düşünen bilgilendirici siteyi kurduğunuz ve tüm sorulara cevap verdiğiniz için çok teşekkürler 🙂
  7-9 Nisan tarihleri arasında 4 kadın arkadaş, içimizden birinin doğum gününü de kutlamak ve güzel bir hafta sonu geçirmek amacıyla Belgrad’a geliyoruz. Stasi Grad’da bulunan Apartments Legacy’de rezervasyon yaptırdık. Eğer tesisle ilgili bilginiz varsa bu seçimimizin isabetliliği konusunda bilgi verebilir misiniz? Ya da başka bir öneriniz olabilir mi? İlk tercihimiz temiz ve kaliteli bir yer olması.
  Tekrar teşekkürler…
  Bir de doğum günü kutlaması için önerebileceğiniz müzikli ve daha geleneksel bir mekan var mı?

  • Belgrad Gezi Rehberi 13:46 de 24/03/2017 - Yanıtla

   Oya Hanım Merhaba,
   Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Elimden geldikçe herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.
   Apartments Legacy tavsiye ederim, beklentilerinizi karşılayacağına inanıyorum. Merkezi konumu, bir çok noktaya yürüme mesafesinde olması gibi avantajları var. Temizlik ve konfor konusunda da sıkıntı yaşamazsınız.
   Belgrad, gece hayatı bakımından çok renkli olduğundan doğum günü kutlaması için bir çok alternatifiniz olacaktır. Bu linkten Belgrad’ın seçkin barlarını, buradan klüpleri inceleyebilirsiniz. Hafta sonları hemen hepsinde partiler ve canlı müzik olduğunu göreceksiniz.
   Yardımcı olabileceğim başka bir konu olursa buraya yazmanızı rica ediyorum. Belgrad’da iyi vakit geçireceğinize inanıyorum.

   • Oya 14:49 de 24/03/2017 - Yanıtla

    O zaman, harika…. Tekrar teşekkürler

 54. Halil Toklucuoğlu 08:25 de 22/03/2017 - Yanıtla

  Arkadaşım merhaba,
  Öncelikle bilgilendirme ve yönlendirmeleriniz için çok çok teşekkürler.
  26 – 29 Mart 2017 tarihinde kısmetse Belgrad’ta olacağım. Tek kişiyim.
  Yazılarınızı ve sorulara verdiğiniz cevapları okuduktan sonra hem kaleye yakın olması hem de gezilecek yerlere yürüyüş mesafesinde bulunması nedeniyle Stari Grad çevresinde kalmamın daha uygun olacağını düşündüm.
  1-Stari Grad bölgesinde geceliği 20-30 Euro olan otel tavsiyenize ihtiyacım var.
  2-Stari drad bölgesinden yürüyerek Nova Grad ( Yeni Belgrad ) diye isimlendirilen bölgeye ve Zemun bölgesine yürüyerek gidebilir mi ?
  3-) Eski ve yeni şehri ayıran nehrin üzerindeki köprüler yaya trafiğine açık mı ?
  Yardımlarınız için teşekkürler.

 55. Ali erdemir 13:47 de 15/03/2017 - Yanıtla

  Eşimle beraber 4nisan 7 Nisa’n tarihlerinde Belgrad da olacağız size WhatsApp üzerinden nasıl ulaşabiliriz.

 56. çiğdem 13:50 de 03/03/2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  Hotel Belgrade Inn i daha önceki yorumlarınızda tavsiye etmiştiniz. Havaalanından otobüsle Belgrad merkeze geldiğimizde, otele yürüme mesafesi ne kadar olur acaba? Bir de bu otel gezilecek tarihi yerlere yakın mı?
  Teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 18:30 de 03/03/2017 - Yanıtla

   Çiğdem Hanım Merhaba,
   Belgrad Havaalanından 72 numaralı otobüse bindiğinizde son durak olan Zeleni Venac’ta indikten sonra Belgrade Inn Hotel 800 metre uzaklıkta olacaktır. 10-12 dakika yürüme mesafesinde. Cumhuriyet Meydanı’na ulaştıktan sonra aynı yöne yürürseniz Francuska Caddesi’ne çıkarsınız ve otel 11 numarada bulunuyor. Otobüs durağından taksi ile gitmeyi tercih ederseniz 300 Dinar civarında ücret ödersiniz. Belgrad Inn oteli fiyatları bütçenize uygun ise tavsiye ederim. Yeni ve konforlu bir otel, gezilecek bir çok yere yürüme mesafesinde. Şehir merkezinde olduğundan bir çok noktaya yürüyerek ulaşabilirsiniz.

 57. Rıdvan 08:04 de 22/02/2017 - Yanıtla

  Merhabalar,

  Hostel olarak TRİP& SLEEP sizce iyi bir seçenek midir? ve gece hayatı için hem fiyat hem de eğlence olarak seçenekleri söyler misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:08 de 22/02/2017 - Yanıtla

   Merhaba,
   Sorularınızı WhatsApp üzerinden cevapladığımı düşünüyorum. Yardımcı olabileceğim başka birşeyler olursa tekrar yazınız.
   Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirisiniz.

 58. GÜNER TAŞ 07:41 de 20/02/2017 - Yanıtla

  Merhabalar,

  9-13 Mart arasında Belgrada eşimin doğumgünü sebebi ile geleceğiz bizde. Otel olarak 2 seçenek için rezervasyon yaptırdım..Biri Verdi Apartment diğeri ise Apartment Lara. Verdi Konum olarak daha iyi duruyor fakat Lara daha şık sanki. Sizin öneriniz ne yönde olur bu konumda önerebileceğiniz alternatif varmı?
  Diğer sorum ise 1 gün araba kiralayıp gezmek istiyoruz Novi Sad yakın sanırım. Fakat bu tarihte Saraybosnaya gitmek nasıl olur? Araba ile 5 saat diyorlar sadece gidiş sanırım günübirlik mantıklı değil.

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:32 de 20/02/2017 - Yanıtla

   Güner Bey Merhaba,
   Seçtiğiniz her iki tesis, hem konum olarak hem genel olarak çok uygun tesislerdir. Benim tercihim Apartments Lara olacaktır. Konum olarak Verdi daha iyi ama zaten mesafe olarak aralarında 400-500 metre var. Ayrıca One Luxury Suites incelemenizi tavsiye ederim, burası da çok iyi bir tesis.

   Novi Sad, Belgrad’a yaklaşık 1 saat uzaklıkta. Günübirlik rahatlıkla gidilebilir. Ancak sizin de dediğiniz gibi Saraybosna yaklaşık olarak 5 saat uzaklıkta. Saraybosna’ya günübirlik gitmenizi tavsiye etmiyorum. En az bir gece kalınması lazım.

 59. Demet 12:14 de 14/02/2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  Mayıs ayı sonunda eşimle birlikte Belgrad’da 3 gün konaklayacağız. Booking.com’dan bulduğum oteller Hotel Tash, Rezime Diamond ve Boutique Apartments 360. Merkezi ve temiz olması bizim için yeterli. Hangisini tavsiye edersiniz.

 60. Gözde 01:09 de 06/02/2017 - Yanıtla

  10şubatta hotel rexte kalacağım. Konum olarak nasıl ? merkeze ulaşım nasıl sağlanıyor? 3günde belgrad gezilir mi? Ve otel masrafı hariç her şeyi yapmak için yaklaşık bütçem ne olmalı? Cevap verirseniz çok sevinirim

  • Belgrad Gezi Rehberi 07:22 de 06/02/2017 - Yanıtla

   Gözde Hanım Merhaba,
   Hotel Rex çok merkezi bir yerde değil, şehir merkezine yaklaşık 2km uzaklıkta. Otelin buluduğu Sarajevska Caddesi trafik açısından oldukça hareketli, o yüzden şehir merkezine hemen her 5 dakikada otobüs bulabilirsiniz.
   Herkese bütçe konusunda aynı bilgileri veriyorum. Günlük bütçeniz 30-50 Euro arasında olmalı. Herşeyi yapmak için demekten kastınız yeme-içme ise, bu rakamlar yeterli olacaktır. Ancak bu kişiden kişiye göre değişir.

 61. Anıl 06:23 de 24/01/2017 - Yanıtla

  Merhaba yorumlarınızı okudum.
  Ben Şubat 24-26 arasında 3 arkadaş geleceğiz. Konaklamayı nerede yapmamızı önerirsiniz. Miktar olarak ne kadar para getirmemiz getirmemiz gerekir.

  • Belgrad Gezi Rehberi 15:13 de 27/01/2017 - Yanıtla

   Merhaba Anıl Bey,
   Sağlık sorunlarımdan dolayı size daha önce cevap veremedim, üzgünüm.
   Belgrad’da konaklama seçenekleri çok fazla. Apart daire, hostel, otel vs bir çok seçeneğiniz var. Bana yaklaşık bütçenizi söyleyebilirseniz size daha çok yardımcı olabileceğim. Belki bütçeniz 5 yıldız otel ayarındadır, bunun için size hostel önermem doğru olmayacaktır. Bu konuda biraz daha detay verirseniz size yardımcı olmayı çok isterim.
   Günlük giderleriniz kişi başı 30-50 Euro civarında olacaktır.

 62. Juan carloscarl 17:46 de 22/01/2017 - Yanıtla

  Airvserbia ATR 72 ile ucacagiz . Hayırlısı.

  • Belgrad Gezi Rehberi 19:36 de 22/01/2017 - Yanıtla

   Yakın mesafe. Sorun olmayacaktır. Ayrıca ikişer koltuklu olduğundan da rahat edeceksiniz. Biraz gürültü yapar sadece, müzik dinleyiniz. İyi yolculuklar

 63. Birce 13:46 de 21/01/2017 - Yanıtla

  Merhaba. Yaziniz cok yararli 3-6 subat tarihlerinde belgradta konaklamayi dsuunuyoruz. Oncelikle havanin soguk olucaginin farkindayim ama balkanlar oldugu icin sokakta rahatlikla yuruyup yuruyemicegimizin bilgisini almak istedim sizden. Ikinci olarak simdiden 4-5 otele rezarvasyon yaptirdim bunlardan hangileri sizin bahsettiginiz ilk bolgeye yakin bilgi verebilirseniz cok sevinirim.
  Isimleri 1.Ben Akiba Apartment 2.lucys Apartment 3.apartment yellow duck 4.Sekulas yellow duck 5.hostel yolostel.
  Cevabinizi bekliyorum simdiden tesekkurler 🙂

  • Belgrad Gezi Rehberi 14:33 de 21/01/2017 - Yanıtla

   Merhaba Birce Hanım.
   Bu sene soğuk bir kış yaşıyoruz, Şubat ayı da soğuk geçeceğe benziyor. Ancak çok yağmur yağmadıkça sokaklarda rahatlıkla dolaşılabiliyor. Yağmur yağdığında da aralıklarla yağıyor genellikle. Ayrıca Şubat ayı soğuk olur ama çok yağış alacağını sanmıyorum. Belgrad sokaklarında her halükarde rahat gezebileceksiniz. Ayrıca havalar da çok bozarsa, her yerde güzel mekanlar var, bu mekanlardan birinde hava düzelinceye kadar vaki geçirirsiniz.

   1.Ben Akiba Apartment: Konum itibari ile çok iyi, ancak eski bir bina ve çok konforlu. bir yer değil. Her yere yürüyüş mesafesinde.
   2. Lucy’s Apartments: Burasını tavsiye ederim. Daireler elden geçirilmiş, eşyalar yeni sayılır ve rahat edeceğinize inanıyorum. Kafe, bar, dükkanlar ve gezilecek hemen her yere yürüme mesefesinde. Konum itibari olarak çok ideal.
   3. Apartment Yellow Duck: Burayı tavsiye etmem, bana göre çok baştan savma yapmışlar. Eski bir apartman dairesini kiraya veriyorlar. Malzemeler de çok eski ve kullanışsız.
   4. Sekula’s City Center Apartment: Burası güzel bir daire, kaliteli mobilya ve eşyaları var. Yeni bir daire sayılır. Bana göre tek dezavantajı merkeze biraz uzak olması. Eğer 10 dakikalık merkeze yürüyüş mesafesi problem olmayacaksa burayı da tavsiye ederim. Ancak merkeze giderken biraz yokuş çıkacaksınız :).
   5. Hostel Yolostel: Belgrad’ın en önemli turistik mekanlarından biri olan Kalemegdan ve alış-veriş caddesi Knez Mihailova’ya çok yakın. Dolayısı ile merkezde ve çok ideal bir konumu var. Odaları hoş dizayn edilmiş, temiz, ucuz ve müşteri memnuniyeti gayet yüksek. Burada da rahat edeceğinize inanıyorum. Dekorayonu güzel ama eski bir bina.
   Olabilecek sorularınızı sormaya devam ediniz, yardımcı olmaya çalışacağım. Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

  • Ege 20:22 de 22/01/2017 - Yanıtla

   Bİrce hanım merhaba nerede kalmya karar verdiniz ?

 64. Juan carlos 10:53 de 19/01/2017 - Yanıtla

  Bed&breakfast Garden 40 yer ayirttik nasıl? Suyumuz var mı?

  • Belgrad Gezi Rehberi 16:41 de 19/01/2017 - Yanıtla

   Merhaba,
   Bed & Breakfast Garden40, beklentiniz çok yüksek değil ise memnun kalacaksınızdır. Konum itibari ile gayet uygun bir yerde. Fiyatları da uygun görünüyor, yorumlarda da bir çok yararlı bilgiler bulabilirsiniz. Tesis hakkında bilmek istediklerinizi belirtirseniz daha çok yardımcı olmayı isterim.
   Umarım Belgrad’da hoş vakit geçirirsiniz.

 65. önder çakır 15:16 de 12/01/2017 - Yanıtla

  Merhaba mayıs ayı gibi 4 arkadas gelmeyi düsünüyoruz… Sizce bu mevsim gelmek için uygunmu… Turlamı gelelim yoksa bireysel olarak mı gelelim… Yazdıklarınızı okumaya calıstım ama sizden de fikir almak istiyorum… turla gelirsek kötü otellerde kalıyorsun… bireysel gelirsen istediğin oteli secebiliyorsun… fikirlerinizi alabilirsek seviniriz…

  • Belgrad Gezi Rehberi 05:29 de 13/01/2017 - Yanıtla

   Mayıs ayı Belgrad’ı gezmek için iyi bir zaman. Mayıs sonlarına doğru daha da güzel olur. Belgrad’ı gezmek için turla gelmeniz gerekmiyor. Belgrad, bir Paris veya Londra değiş sonuçta. Bireysel olarak gezilmesi gereken yerleri rahatlıkla gezebilirsiniz. Kalacağınız tesisi seçme özgürlüğü, istediğiniz yerde istediğiniz kadar kalabilme özgürlüğünüz var. Bireysel olarak gezmenizi tavsiye ederim. Turları bazı şehirler için tavsiye ederim, özellikle fiyat avantajları iyi. Bir rehber eşliğinde gezmekte orası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlar.

 66. Simay 16:31 de 01/01/2017 - Yanıtla

  Merhaba,

  Hostel Goodnight Grooves‘dan yer ayırttık. Gezilcek yerlere yakınlık ve muhit olarak nasıl? Havaalanından ulaşımı nasıl yapabiliriz?
  Teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 17:39 de 01/01/2017 - Yanıtla

   Konum olarak çok uygun, şehir merkezi ve gezilecek yerlere çok yakın. Taksi kullanmayacaksanız, havaalanından şehir merkezine 72 numaralı otobüsü kullanmanızı tavsiye ederim. Son durak olan Zeleni Venac’ta inerseniz, hostelinize bir kaç yüz metre uzaklıkta olacak. Daha geniş bilgi için ‘Belgrad Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Gidilir?‘ sayfamıza bakmanızı tavsiye ederim.
   Yardımcı olabileceğim başka bir konu olursa tekrar yazınız lütfen. Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

 67. Enes köse 20:46 de 26/12/2016 - Yanıtla

  Önerebileceginiz otel ismi varmı acaba şimdiden ögrenmk istiyorum. Dil konusunda sıkıntı çok yaşarmıyız bu konuda öneriniz varmı. Şimdiden otel rezevasyonu yapabilirmiyim yoksa uçak biletimi aldıktan sonra mı yapmalıyım günlük 50 €harcamamız oluyor anldıgım kdarıyla cok teşekkür ederim zahmet veriyorm sizede

  • Belgrad Gezi Rehberi 14:23 de 29/12/2016 - Yanıtla

   Sayın Köse,
   Size verebileceğim bir çok isim var. Ancak yaklaşık bütçenizi bilmediğimden fazla yardımcı olamayacağım. Yaklaşık bir bütçe ve gitmek istediğiniz tarihleri verirseniz yardımcı olmayı isterim. Yine de bu linkten Belgrad otellerine bakabilirseniz size bir fikir verecektir.
   Otel rezervasyonunuzu uçak biletinizi aldıktan sonra ayırmanızı tavsiye ederim. Yaklaşık olarak günlük 50 Euro bütçe ile rahat geçinirsiniz.
   Yardımcı olabilmeyi umuyorum.

 68. Enes köse 21:11 de 25/12/2016 - Yanıtla

  23agustos 27agustos belgrad gidecegim ama bana yeme içme otel ücreti 4 gece orta düzeyde otel toplam ne kadar maliyeti olur. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:27 de 26/12/2016 - Yanıtla

   Sayın Köse,
   Orta düzeyde bir otel gecelik 20 Euro, günlük masraflarınız için de yaklaşık 30 Euro yeterli olabilecektir. Ancak bu maliyetler, kişiye göre değişebileceğinden kesin bir şey söylemek zor.

   Saygılarımla

 69. Enes köse 21:00 de 25/12/2016 - Yanıtla

  Belgrad 4 gece kalabilecegim otel, yeme içme, ulaşim ne kadar masrafım olur € bazında 23 agustos 27 agus gitmeyi düşünüyorum yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

 70. Hilal Bağrul 19:26 de 18/12/2016 - Yanıtla

  merhabalar! yılbaşı için eşimle 2 geceligine Belgrad’a gelmeyi düşünüyoruz. şehir merkezinde konaklamayi istiyoruz ve asıl istedigimiz konakladigimiz otelde yılbaşı programinin olmasi. yada eşimin gönül rahatlığıyla beni goturecegi bi gece kulübü de olabilir. biz nerede konaklayalim? eğlenmek için nereye gidelim? engin bilgilerinizi ve tecrübelerinizi sabirsizlikla bekliyorum 🙂

  • Belgrad Gezi Rehberi 12:09 de 19/12/2016 - Yanıtla

   Hilal Hanım Merhaba,
   Yılbaşı için şehir merkezinde uygun fiyata otel bulmak bu tarihten sonra biraz zor. 4 ve 5 yıldızlı çoğu otelin yılbaşı programları var, ancak yılbaşı programı için bir klüpte yer ayırmanızı tavsiye edeceğim. Bugün itibari ile şehir merkezinde önerebileceğim müsait tesisleri aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.
   1. Envoy Hotel 4*: Belgrad şehir merkezinde, yeni bir otel. Her yere çok yakın.
   2. Belgrade Art Hotel 4*: Çok kaliteli bir tesis değil, ama konum itibari ile çok ideal.
   3. Hotel Moskva 4*: Belgrad şehir merkezindeki en iyi otellerden biri, fiyatları biraz yüksek özellikle yılbaşı için. Fiyat çok önemli değil ise burayı tavsiye ederim.
   4. Zepter Hotel 4*: Bu tesis de Moskva Otelin hemen yanında, konum itibari olarak çok ideal, kaliteli bir tesis. Ancak fiyatları yüksek.
   Bugün itibari ile yılbaşı için müsait olan oteller yukarıdakiler ile sınırlı maalesef.
   Siz uygun bir otel seçtiğiniz takdirde, tavsiye edebileceğim bir çok klüp var.

 71. banu 18:57 de 13/12/2016 - Yanıtla

  Merhaba, 29/12-01/01 arası tek bayan seyahat etmeyi planlıyorum. yılbaşı kutlaması için hem de merkeze yakın hangi oteli tavsiye edersiniz? fiyatı uygun olsun (gecelik 150-200’ü geçmeyen) güvenli ve temiz olan? bir de dışarıda yeniyıl kutlaması oluyor mu?

  • banu 19:14 de 13/12/2016 - Yanıtla

   nova city hotel signature collection nasıl? merkezi mi acaba? şimdiden teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 19:17 de 13/12/2016 - Yanıtla

   Merhaba Banu Hanım,
   Yılbaşı için şehir merkezinde otel bulmak çok zor, hemen hemen her yer dolu maalesef. Evet dışarıda yılbaşı kutlaması yapılıyor, ayrıca bütün ve klüpler de yılbaşı için özel programlar yapılıyor. Yılbaşı çok renkli geçiyor Belgrad’da.

   Size uygun olduğunu düşündüğüm ve hala müsait olan 2 tesis bulabildim, aşağıda beğeninize sunuyorum. Yarına kadar buralarda da yer kalmayabilir ve fiyatları da her an yükselebilir. Öyle olursa Belgrad şehir merkezinin biraz dışına çıkmak gerekiyor.
   1. Hotel Majestic 4*
   2. Vila Terazije

   Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

   • banu 19:43 de 13/12/2016 - Yanıtla

    bilgilendirme için çok teşekkür ederim.mevcut otel ve uçak fiyatlarına bakıldığında tur ile rezervasyon yapmak sanırım daha mantıklı olacak gibi.. yılbaşına sayılı günler kala iyi sayılacak tesislerin fiyatları uçmuş görünüyor maalesef.. tek başıma ilk gelişimde bir aksilik yaşamamak adına 600 euro gidiş/dönüş uçak + 3 gece konaklama için daha garanti gibi göründü..:/

    • Belgrad Gezi Rehberi 20:04 de 13/12/2016 - Yanıtla

     Seyahat acentaları yılbaşı turları için daha önceden yer ayırttıklarından daha uygun fiyat sunabilirler. Dediğiniz gibi iyi tesisler bu tarihler için dolu ve fiyatları çok yüksek. Tek başınıza geliyorsunuz diye bir aksilik yaşamazsınız, her konuda kafanız rahat olsun. Ancak konaklama ve uçak fiyatları tur şirketlerinde uygun ise bir an önce rezervasyon yapmanızı öneririm.
     Yada merkeze 4-5 km uzaklıktaki bir tesis bakabilirsiniz.
     Yardımcı olabileceğim birşey olursa çekinmeden yazabilirsiniz. Ayrıca buraya geldiğinizde de yardımcı olabileceğim bir konu olursa iletişim numaralarımı burada bulabilirsiniz.

 72. seda 14:59 de 12/12/2016 - Yanıtla

  Merhaba, ben ocak 28’i gibi Belgrad’da olacağım 3 öğrenci arkadaşım ile birlikte. Bize otelde veya hostelde kalmaktansa dairede kalmak daha mantıklı geliyor. Geceleri bizim rahat dönebileceğimiz işlek hareketli güzel ve öğrenciye uygun olan bir yerde daire tavsiyeleriniz var mıdır? Teşekkürler.
  ( bu soruyu cevaplar mısınız lütfen çünkü aynı durum bizde de var teşekkürler 🙂 )

 73. erdem 09:24 de 24/11/2016 - Yanıtla

  merhaba Böyle yararlı bilgiler verdiğiniz için teşekkürler bende eşimle bir kaç günlüğüne belgrata gitmeyi düşünüyorum otel olarak farklı bir deneyim olma açısından compass riverı tercih ettik..siz önerirmisiniz orayı lokasyon bakımından? ayrıca busplus’tan 2 kişi 1 tane kullanabiliyor mu?

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:59 de 24/11/2016 - Yanıtla

   Konaklama açısından farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Compass River uygundur. Ancak servis, konum gibi konularda beklentinizi düşük tutmanız lazım. Şehir merkezine de yaklaşık 5 km uzaklıkta. Yaz aylarında burayı tavsiye ederdim, ancak kış aylarında bulunduğu bölge çok sessiz, nehir üzerindeki bir çok mekan kapalıdır. Sanırım hergün şehir merkezine gitmek isteyeceksinizdir, o yüzden ulaşım ile zaman harcarsınız diye düşünüyorum. Otelin yakınındaki anayoldan otobüs ile şehir merkezine gidilebilir.
   1 tane BusPlus ile birden fazla kişi için kullanabilirsiniz. Kartı okutmadan önce menüden 2 kişi seçtikten sonra kartı okutabilirsiniz. Böylece bir kart ile 2 kişinin ücretini ödemiş olursunuz.
   Umarım Belgrad’da güzel vakit geçirirsiniz.

 74. Mustafa 07:02 de 16/11/2016 - Yanıtla

  Merhaba,

  22-24 Kasım tarihleri arasında eşimle birlikte Belgrad’a seyahat edeceğiz. Kalacak yer olarak Eden Garden Suites’i tercih ettik. Sizin burası ile fikirleriniz nelerdir? Bir de gezilecek görülecek yerler hakkında bilgi verebilir misiniz? sitenizde böyle bir link varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:40 de 18/11/2016 - Yanıtla

   Mustafa Bey Merhaba,

   Eden Garden Suites iyi bir tercih. Konum olarak da çok ideal, yeni ve modern bir tesis. Bu tesisten memnun kalacağınıza eminim. Ayrıca müşteri memnuniyeti de çok yüksek olan bir tesis.
   Belgrad’da gezilecek yerleri bu linkten https://belgradgezirehberi.com/belgrad-gezilecek-yerler/ bakabilirsiniz.
   Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

   • Mustafa 07:46 de 19/11/2016 - Yanıtla

    Merhaba,

    Öncelikle cevap için çok teşekkür ederim. Birkaç sorum daha olacak araba kiralamak istedik fakat daha önce giden arkadaşlarımız otopark ile ilgili sorunlardan bahsetti. Sanırım sms ile araçlar park ediliyormuş falan. Araba kiralamadığımızı varsayarsak Novi Sad’a günübirlik ulaşımı nasıl sağlayabiliriz? Şimdiden teşekkürler.

    • Belgrad Gezi Rehberi 08:07 de 19/11/2016 - Yanıtla

     Belgrad’da park yeri bulmak oldukça zor. Şehirde park ücreti sms ile yapılıyor, ancak çok sayıda kapalı ve açık park yerleri de var ve buralarda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Uzak bir yere gitmeyecekseniz, araba kiralamanızı tavsiye etmiyorum.
     Belgrad – Novi Sad her 30 dakikada bir otobüs bulabilirsiniz. Ücret 750 Dinar kişi başı. 80 km ve yaklaşık 1 saat sürüyor. Bu linkten https://www.balkanviator.com/tr/otobus-tarifleri/belgrade-srb/novisad-srb/ otobüs firmalarını ve hareket saatlerini bulabilirsiniz. Web sayfası Türkçe de olduğundan kolay olacaktır.

     • Mustafa 12:10 de 19/11/2016

      2 gece için planımız Novi Sad ve Belgrad yani uzak yerler yok. Önerileriniz ve bu güzel bilgiler için teşekkür ederim. Son olarak bir de Fashion Park Outlet’e toplu taşıma ile ulaşmak mümkün mü? Bu konu da bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

     • Belgrad Gezi Rehberi 12:23 de 19/11/2016

      Fashion Park Outlet, Belgrad ile Novi Sad arasında, Indija kasabasında yer alıyor. Belgrad’a 40 km. Novi Sad’a otobüs ile gitmek istediğinizde, Indija’da inmek istediğinizi söylersiniz. Ayrıca Belgrad-Novi Sad arasında trenler de var, onlar da Indija’dan geçiyor.

 75. Cem Çongarlı 22:40 de 31/10/2016 - Yanıtla

  Merhaba
  Öncelikle bu kadar anlaşılır ve akıcı bilgilendirmeniz için tşkler. 10 14 kasım arası 4 geceliğine Stari gradda merkezde tek başıma konaklama yapabileceğim temiz, yeni ve hareketli bir otel önerebilir misiniz? Bütçem 4 gece için max 600 tl. yardımınız için tşkler

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:57 de 01/11/2016 - Yanıtla

   Merhaba Cem Bey,
   Verdiğiniz bilgilere istinaden size önerebileceğim oteller aşağıdaki gibi olacaktır. Bu otellerin hepsinden memnun kalacağınızı sanıyorum. Merkezi konum, temiz ve bütçenize uygun. Linklere tıklayarak otel detay sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

   1. Hotel Bohemian Garni 3 yıldız
   2. Privilege Suites by Central Park 4 yıldız: Burayı tavsiye ederim, merkezi konum, heryere çok yakın, modern bir şekilde döşenmiş konforlu bir otel. Müşteri memnuniyeti yüksek ve fiyatları da aradığınız tarihler arası için çok uygun.
   Umarım iyi vakit geçirirsiniz. Yardımcı olabileceğim başka birşeyler olursa çekinmeden yazabilirsiniz.

 76. Akif 22:48 de 23/10/2016 - Yanıtla

  Merhabalar şimdi bu booking. Sayfası ne kadar güvenilir onu bilmek istiyorum sizden ?kart ve kartsiz ödemeler tesiste de yapılır diyor ?biz aile olarak belgrad a tatile gitmek istiyoruz 2 yetişkin ve 3 çocuk 0-12 yaşlari
  bize hangiler uygun hostel apartments veya aile odaları ve bunu yaparken ne dikkat etmek lazım çocuklar var niye oraya giderken sıkıntı yaşamamak için ?
  Şimdi normalde uçak bileti ve otel rezervasyonu gerekli havaalanında kontrol için
  Ben burda rezervasyon yaptım diyelim ve elimde otel rezervasyonum ile ilgili bir form veya bilgilendirme yoksa havaalanında sorun yasarmiyim
  Bunu yasamayacaksam otel rezervasyonu yaptigima dair bişi göstermem gerekli mi havaalanında?

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:53 de 24/10/2016 - Yanıtla

   Akif Bey Merhaba,
   http://www.booking.com dünyanın en güvenilir ve en büyük sitelerinden biridir, bu konuda hiç bir endişeniz olmasın. Bu site üzerinden rezervasyonunuzu yaptıktan sonra, ödemeyi konaklama sırasında, tesiste yapabiliyorsunuz. Tesise göre ücretsiz iptal etme durumunuz da var.
   Pasaportunuzda yurtdışına bir kaç tane giriş çıkışınız yok ise, havaalanında otel rezervasyonunuzu ve gidiş-dönüş uçak biletinizi görmek isteyebilirler. http://www.booking.com‘dan rezervasyon yaptıktan sonra, rezervasyonun bir çıktısını yanınızda bulundurunuz. Otel rezervasyonu ve uçak biletinizin çıktısını yanınızda bulundurursanız havaalanında hiç bir sorun yaşamazsınız.

   Size tavsiye edebileceğim bir çok tesis var. Çocuklu bir aile olduğunuzdan, daire kiralamanızı tavsiye ederim. Birçok açıdan avantajlı. Aşağıdaki tesislere göz atmanızı tavsiye ederim. Bu tesisler konum, konfor ve fiyat olarak uygun tesislerdir.
   1. Apartments Belgrade
   2. ZigZag Belgrade 4 yıldız
   3. Republic Square Apartments
   4. One Luxury Suites 4 yıldız: Bu tesisi şiddetle tavsiye ederim. Lüks daireler, merkezi konum ve fiyatları da gayet uygun.
   5. Central Apartments
   Yardımcı olabileceğim başka birşeyler olursa, buradan sorabilirsiniz.

 77. Gamze 01:18 de 21/10/2016 - Yanıtla

  Merhaba öncelikle bu kadar ilgiyle uzun süredir bunca insana yardımcı olduğunuz için sizi tebrik ediyorum ???????????????? hemen hemen her soruya ayrıntılarıyla yanıt vermek ciddi bir emek emeğinize sağlkk ???????? bizde eşimle yeni yıla belgrad da girmek istiyoruz Booking den baktığımda Authentic Belgrad Centre Hostel i gördüm merkezi ve uygun fiyatlı görünüyordu ama siz yukarda çok daha uygun fiyatlar vermişsiniz bizim içim en önemli şey temiz bir oteş temiz yataklar ve temiz duş oteli sadece uyumak ve duş için kullanacağız aslında ama yine de temizlik ve düzen bizim için öncelikli Authentic Belgrade Centre Hostel bu konuda bize uygun mudur bir fikriniz var mı? Ya da temizliğine gözüm kapalı güvenebileceği ve şehir merkezine yakın uygun fiyatlı sizin önerebileceğiniz bir yer var mı? Belgrad ı araştırmaya yeni başladım yazınızın çok faydası oldu (: sanıyorum araştırıp gezi planımızı oluşturdukça size daha çok soru soracağım (; şimdideen çook teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:13 de 21/10/2016 - Yanıtla

   Merhaba Gamze Hanım,
   Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Zaman buldukça güncel bilgi vermeye çalışıyorum. Herkese yardımcı olmaya çalışıyorum, umarım faydası oluyordur.
   Authentic Belgrad Centre Hostel: Konum olarak çok iyi, temizlikten yana bir sıkıntı yaşamazsınız, bu konuda rahat olunuz. Tesisin personeli çok güleryüzlü ve yardımsever. Bina olarak eski bir bina ancak tesisin içerisi güzel ve yeni. Odaları biraz küçük, onun dışında bu tesisten memnun kalacağınızı sanıyorum. Burası bir hostel, o yüzden mutfak ve banyo diğer misafirler ile ortak kullanılıyor. Müşteri memnuniyeti çok iyi, ayrıca tavsiye ettiğim bütün misafirlerim de buradan memnun ayrıldılar.
   Yardımcı olabileceğim başka sorularınız olursa yine yazınız lütfen. Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

  • Gamze 19:04 de 23/10/2016 - Yanıtla

   Ayy biz ödeme yapacağız ama sizden cevap almadan içim rahat değil otel ile ilgili en azından bi fikir verirsiniz diye düşünmüştüm ):

   • Belgrad Gezi Rehberi 09:27 de 24/10/2016 - Yanıtla

    Çalıştığım şirket ile Authentic Belgrad Centre Hostel yan yana, aynı sokaktayız. O yüzden tesis hakkında size bir çok şey söyleyebilirim. Konum olarak çok ideal bir yerde. Temizlik konusunda da hiç bir şüpheniz olmasın. Temiz ve merkezi bir tesis istiyorsanız burayı tavsiye ederim. Sonuçta burası bir hostel, lüks bir tesis değil. Fiyatları da gayet uygun. Yılbaşı için tesis hala müsait ise rezervasyonunuzu yapınız derim. Tesis hakkında nasıl bir bilgi istiyorsunuz? Varsa sorularınız cevaplayabilirim.

    • gamze 17:56 de 24/10/2016 - Yanıtla

     inanın içim çok rahatladı 🙂 verdiğiniz bilgiler son derece yeterli bizim için 🙂 çok çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için. bir de Belgrad’da kullanmak için uçaktan indikten sonra havaalanı ya da şehirde hemen kullanıma açılacak bir hat satın alabiliyor muyuz? biz kıbrıs a gittiğimizde öyle yapıyoruz internet ve aramalar için çok daha ekonomik oluyor Belgrad’da da böyle bir şansımız var mı?

     • Belgrad Gezi Rehberi 09:33 de 25/10/2016

      Yardımcı olabildiğim için sevindim. Havaalanına vardıktan sonra üst kata çıkarsanız, oradaki herhangi bir marketten yada büfelerden hazır kart almanız mümkün. Ancak Belgrad şehir merkezine vardıktan sonra GSM operatörlerin ofislerinden almanızı tavsiye ederim, burada ihtiyacınıza göre paketler satın alabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara içinde interneti de bulunan turistik paketler var.

    • gamze 00:06 de 25/10/2016 - Yanıtla

     biz hostel’den otel tercihlerine yöneldik 🙂 fiyatı uygun otellerden de Hotel Sırbija ve Hotel Slavija’yı gördük SLavija sanırım şehir merkezine yakın ama Srbija’da sanırım daha iyi bir tesis 🙂 bu iki hotel hakkında verebileceğiniz anektodlar var mıdır peki?

     • Belgrad Gezi Rehberi 09:29 de 25/10/2016

      Slavija Hotel’i tavsiye etmiyorum. Burası komünizm tarzı bir otel, eski ve bakımsız bir tesis. Hotel Srbija iyi bir tesis, geçen sene otel komple yenilendi. Ama şehir merkezine biraz uzak. Aşağıdaki önereceğim bir kaç otele bakmanızı tavsiye ederim.

      1. Bridge Apart Hotel: Şehir merkezine çok yakın, tesisin içi yeni, çok temiz bir apart otel. 5 Euro karşılığında kahvaltı da alabiliyorsunuz.
      2. Maccani Luxury Suites 4 Yıldız: Şehir merkezine 400 metre, odaları lüks, müşteri memnuniyeti çok yüksek bir tesis.
      3. Privilege Suites by Central Park 4 Yıldız: Belgrad, Stari Grad şehir merkezinde, modern, lüks, temiz ve konforlu bir tesis.
      4. Hotel Prag 4 Yıldız: Şehir merkezine çok yakın, fiyatları uygun, çok popüler bir otel. Yer bulmak biraz zor olabiliyor.
      5. Hotel Belgrade Inn 3 Yıldız: Merkezi bir konuma sahip, yeni ve modern bir tesis. Kahvaltı fiyatları çok uygun.
      Yukarıdaki tesislerin hepsini tavsiye ederim. Bütçenizi bilmediğimden, 5 farklı otel verdim.

 78. Emriye 14:30 de 18/10/2016 - Yanıtla

  Merhaba ,

  Kalmak için önerdiğiniz yerleri inceledim 5 gün kalıcam ama istediğim ilk gun bır otel ayarlayıp kalan günler için orada karar veri almak ıstıyorum . Bu fıyatlara bulabılırmıyım

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:29 de 21/10/2016 - Yanıtla

   Emriye Hanım Merhaba,
   Size daha önce cevap yazamadım, özür dilerim.
   Belgrad’da konaklama tesisi çok olduğundan uygun fiyatlar bulmak mümkün olacaktır. İlk gün kaldığınız tesisten memnun kalırsanız, konaklamanızı aynı fiyattan uzatabilirsiniz. Otel müsait değilse uygun fiyatlara başka tesis bulmak zor olmayacaktır. En uygun tesis ve fiyatları yine http://www.booking.com ‘dan bulabilirsiniz.

 79. Duygu ÖÇAL 17:33 de 12/10/2016 - Yanıtla

  Merhabalar,
  16-19 Aralık 3 gece için Belgrad ve Novi Sad seyahati planlıyoruz. Novi Sad 1 gece, Belgrad (Stari Grad 2 gece) olacak şekilde. Belirttiğiniz otellere baktım bütçemiz dahilinde ama tabi merkeze yakın olupta 2 kadının güvende olacağı başka uygun yer önerirseniz çok mutlu olurum. Bir de kışın ortasında gidiyoruz haliyle kar yağmasını falan çok istiyoruz bu da bizim kış tatilimiz olsun 🙂 yani soğuk olması pek önemli değil bizim için ancak yazları eğlenceli olduğu kadar kışında eğlenebilir miyiz 🙂
  Şimdiden teşekkürler..

  • Belgrad Gezi Rehberi 18:17 de 12/10/2016 - Yanıtla

   Merhaba Duygu Hanım,

   Belgrad ve Novi Sad’da kalacağınız bütün oteller çok güvenlidir, bu konuda bir endişeniz olmasın. Aralık ayında Belgrad’da kar olacağını sanmıyorum, ama yine de belli olmaz. Kar genellikle Ocak ve Şubat aylarında 2-3 hafta kadar olur.

   Kış aylarında da Belgrad’da eğlenebilirsiniz. Yaz aylarındaki eğlence ile kıyaslanamaz ancak yine de çok eğleneceğinizi düşünüyorum.

   Belgrad ve Novi Sad için konaklama tesisleri için tavsiyelerim aşağıdaki gibi olacak.

   1. Hostel 360º Knez Mihailova üzerinde bulunan bu hostel hem çok ekonomik hem çok merkezi. Herkes buradan çok memnun kaldı.
   2. Apartment Sat I: Burası 70 metrekarelik bir daire, şehir merkezine çok yakın.
   3. Five Points Square – City Center 3 yıldız: Oda kahvaltı fiyatları çok cazip, şehrin tam merkezinde. Bir otelde konaklamak isterseniz burayı tavsiye edebilirim.
   4. Holiday Inn Express Belgrade: Şehir merkezine yaklaşık 2 km, ama fiyat kalite olarak bakıldığında çok uygun fiyatları var. Şehir merkezine olan mesafeyi makul görürseniz burayı mutlaka tavsiye ederim.

   Novi Sad:
   1. Hotel Centar 4 yıldız: Novi Sad’da konaklama için bu oteli incelemenizi tavsiye ederim. 4 yıldızlı bir otele göre fiyatları çok uygun, ayrıca şehir merkezinde ve çok iyi bir konuma sahip.
   2. Hotel Park 5 Yıldız: Novi Sad’ın en iyi oteli, fiyatları da gerçekten çok uygun. Novi Sad konaklama olarak Belgrad’dan çok daha ucuz.
   3. CitiHotel Veliki 3 Yıldız: Şehir merkezindeki bu tesisi de tavsiye ederim.

   Tavsiyelerim yukarıdakiler gibi olacak. Bunun dışında yardımcı olabileceğim birşey olursa yazabilirsiniz. Umarım iyi vakit geçirirsiniz.

 80. Nilhan 11:41 de 27/09/2016 - Yanıtla

  Merhaba,

  26 Kasım tarihinde düğünüm var ve balayı için biraz uygun ama hiç görmediğimiz bir yere gitmek istiyoruz. Belgrate bu amaç için uygun mudur? Ve eski şehir kısmınımı yada yeni şehir kısmınımı önerirsiniz

  Varsa bana önerebileceğiniz otel isimlerinide yazarsanız sevinirim.

  Teşekkür ederim

  • Belgrad Gezi Rehberi 12:03 de 27/09/2016 - Yanıtla

   Merhabalar,

   Belgrad, Kasım ayında soğuk ve yağışlı olur. Bu tarihte balayınız için tavsiye edebileceğim bir şehir değil. Gerçi bütün Avrupa şehirleri kış aylarında çok yağış aldığından sıkıcı olur, yaz aylarındaki atmosferi bulamıyorsunuz. Eğer Belgrad’ı tercih ederseniz, mutlaka Eski Şehir (Stari Grad) bölgesini tercih ediniz. Bütçenizi bilmediğimden otel konusunda yardımcı olamıyorum. Ancak bu linkten balayı Belgrad’daki balayı için otel bakabilirsiniz Booking.com

 81. GizemK 08:37 de 03/09/2016 - Yanıtla

  Merhaba,
  Ben biraz daha komplike bir soru sormak istiyorum. Biz 7-10 Eylul arasinda Belgrad’da olacagiz. 8 aylik bir kizim var. O odada uyurken biz de balkonda zaman gecirebiliriz diye dusunuyoruz. Balkonu olan ve balkon manzarasi olan temiz bir otel ariyoruz. Belki nehri goren bir balkon olabilir mesela. Fiyat araligimiz 500-650 TL. Su anda Hotel Opera’da rezervasyonumuz var ama yonlendirmelerinizle baska bir otele gecebiliriz. Simdiden tesekkurler.

  • GizemK 08:38 de 03/09/2016 - Yanıtla

   Merhaba,
   Stari Grad bolgesinde konaklamayi dusunuyoruz. Bu durumda yani bebekle uygun olur mu?

   • Belgrad Gezi Rehberi 09:14 de 03/09/2016 - Yanıtla

    Stari Grad bölgesi bebek için uygun. Yürüyüş yapabileceğiniz güzel parklar da var. Ayrıca bölge sokakları da bebek arabaları için uygun. Bu bölgede bazı ana caddeler dışında fazla araç trafiği de yoğun değil. Bence rahat edersiniz.

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:11 de 03/09/2016 - Yanıtla

   Merhaba Gizem Hanım,
   Belgrad’da tüm istediğiniz özelliklerde konaklama tesisi bulmak zor. Çoğu tesisin balkonu veya terası yoktur, olsa bile manzarası yoktur. İstediğiniz özelliklerde 1 tane tesis önerebilirim ancak fiyatı belirlediğiniz bütçenin biraz üstünde. Size önereceğim bu tesis Apartman-apartman 4*.
   Müşteri memnuniyeti çok yüksek, şehir merkezinde ve her yere çok yakın. Bu tesisi incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca rezervasyon yaptığınız Opera Hotel de konum olarak çok iyi. Ancak manzarası yok.
   Umarım Belgrad’da çok iyi vakit geçirirsiniz.

 82. celal 10:08 de 01/09/2016 - Yanıtla

  verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Bir yer daha sormak istiyordum size zahmet olmazsa.
  Sunshine DT Kosovska 32 apt.10, Stari Grad, 11000 Belgrad, Sırbistan

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:25 de 01/09/2016 - Yanıtla

   Merhaba Celal Bey,

   Sunshine DT bana göre iyi bir apart daire. İhtiyacınız olabilecek her şey mevcut. Ayrıca konum itibari ile de çok iyi bir yerde, merkeze çok yakın. Parlamento Binasına, Cumhuriyet Meydanı’na, Terazije Meydanı’na ve dolayısı ile şehir merkezine de çok yakın. Bınanın dış cephesi eski, zaten Eski Belgrad (Stari Grad) bölgesi genel olarak böyle. Onun dışında buradan memnun kalacağınızı düşünüyorum. Bence gönül rahatlığı ile rezervasyon yapabilirsiniz.

   • celal 15:23 de 02/09/2016 - Yanıtla

    çok teşekkürler kolay gelsin.

 83. Barış 00:36 de 30/08/2016 - Yanıtla

  Merhaba,
  7-9 ekim tarihlerinde planladığımız belgrad gezisi için otel önerinizi rica ederim. 2 kişi 4-5 yıldızlı temiz ve güvenli bir otel arıyoruz.

  Air serbia ile uçacağız. Bu havayolu hakkında da dikkat etmemiz gereken bir konu var mıdır?

  Sabah kahvaltı dışında otelde çok yemek yemeyi düşünmediğimizden kahvltısı iyi olması yeterli.
  Teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:20 de 01/09/2016 - Yanıtla

   Barış Bey Merhaba,
   Yollarda olduğum için ancak zaman bulup cevap yazabiliyorum. Bunun için özür dilerim.
   Belgrad merkezde kalmak isterseniz Courtyard Marriott Belgrade tavsiye ederim. Yeni Belgrad tarafında 4 yıldızlı Crowne Plaza ve 5 yıldızlı Hyatt Regency Belgrade otellerini tavsiye ederim. Bu yazdığım 3 otel de ihtiyacınız olan herşeyi bulacaksınız.

   AirSerbia’yı 2 sene önce Etihad satın aldı, o yüzen iyi bir hava yolu. Uçakları yeni sayılır, dikkat etmeniz gereken herhangi birşey yok. Güvenlidir ve zamanında hareket eden bir havayolu.

   • Barış 21:37 de 19/09/2016 - Yanıtla

    Teşekkür ederim.

    • https://www./ 14:10 de 18/01/2017 - Yanıtla

     Süßigkeiten, Snacks und Getränken, aber auch leckerer Bioprodukte. Ständig laufen Aktionen mit gratis Produktproben, an denen sich die Mitglieder beteiligen können. Diese Beteiligung hat auch noch ihren

 84. celal 15:38 de 08/08/2016 - Yanıtla

  merhabalar, biz 4 kişi ailece 3 gün kalmak için bir yer arıyorken.Bir çok yer ayırttım ama arasında karar veremedim şehir merkezine uzak mıdır semt olarak yokuş çok var mıdır ?temiz midir güvenilir mi diye.yardımcı olabilir misiniz ?
  (Apartment Veli Gavrila Principa 6, Savski Venac, 11000 Belgrad, Sırbistan)
  (Traveler’s Apartments Dečanska 21, Stari Grad, 11000 Belgrad, Sırbistan)
  ( Apartments Savamala 4 yıldız Crnogorska 7, Savski Venac, 11000 Belgrad, Sırbistan)
  ( Apartment Petar Gavrila Principa 2, Savski Venac, 11000 Belgrad, Sırbistan)
  ( Savamala Art Apartment 2 2 yıldız Brankova 23, Savski Venac, 11000 Belgrad, Sırbistan)

  şimdiden teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 16:05 de 08/08/2016 - Yanıtla

   Belgrad, Eski Şehir (Stari Grad) engebelidir, o yüzden yokuş çıkıp inme kaldığınız bölgeye göre olacaktır.
   1. Apartment Veli: Şehir merkezine giderken çok hafif yokuş var. Bu apartı görmediğimden, temizlik konusunda birşey söyleyemeyeceğim.
   2. Business & Travel Apartments: Burayı tavsiye edebilirim. Konum itibari ile de gayet güzel. Yokuş yok :). Temizlik ve güvenilirlik bakımından da uygundur.
   3. Apartments Savamala: Burası güzel bir tesistir. Buradan memnun kalırsınız. Temizlik, servis ve güvenlik konusunda içiniz rahat olsun. Fiyatları da sizin için uygun ise bu tesisi ayırabilirsiniz. Şehir merkezine giderken biraz yokuş çıkmak zorunda kalacaksınız.
   4. Apartment Petar: Bu tesis için de fazla bir bilgim yok. Konum itibari ile Apartment Veli aynı.
   5. Savamala Art Apartment 2: Bu tesis ile ilgili fazla bilgim yok. Konum itibari ile diğerleri gibi. Eski Belgrad’dan Yeni Belgrad’a giderken Branko Köprüsü’ne yakın. Merkeze giderken çok hafif yokuş var.

   Umarım Belgrad’da iyi vakit geçirirsiniz.

 85. Mahmut 22:32 de 01/08/2016 - Yanıtla

  merhaba;

  biz 3 bekar arkadas belgrad a geleceğiz ve özellikle gece hayatını merak ediyoruz. Otel ve bölge tavsiyeniz var mıdır?

  Teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 10:17 de 02/08/2016 - Yanıtla

   Merhaba,

   Hem Belgrad gece hayatı hem gezilecek yerler açısından Stari Grad (Eski Şehir) bölgesini tavsiye ederim. Bu açıdan her yere yakın olacaksınız. Gerçi yazın gece hayatı nehir kenarlarında yoğunlaştığından Yeni Belgrad bölgesi bu konuda daha uygun olacaktır. Ama zaten ulaşım hem ucuz hem de her yere çok sık olduğundan yine tavsiyem Stari Grad olacaktır. Bu bölge de bir çok otel tavsiye edebilirim. Gelmek istediğiniz tarihlere ve otellerin doluluk oranlarına göre fiyatlar da değişecektir. Aşağıdaki konaklama tesislerini tavsiye ederim, bir göz atın isterseniz.

   1. ZigZag Belgrade 4*
   2. Hotel Majestic 4*
   3. One Luxury Suites 4*
   4. Belgrade Downtown Apartments 4*

   Yaklaşık tarih ve bütçe verirseniz, daha çok yardımcı olabileceğim. Umarım Belgrad’da hoş vakit geçirirsiniz.

 86. Burcu 16:38 de 16/06/2016 - Yanıtla

  Merhaba, Jump Inn otelde 3 gece için booking.comdan rezervasyon yaptırdım merkeze 0.7 km bilgisi vardı ama şuan emin olamıyorum, otelin konumun belgraddaki durumu ve güvenilirliği merkeze yakınlığı ile ilgili bilginiz var mıdır? Son gece Hotel Moskovada kalacağız sanırım o daha merkezdeymiş ama Jump Inn i bilen yok rezervasyonumu iptal etme durumum söz konusu olacak eğer şehre çok uzaksa ve güvenilir bir bölgede değilse:(
  Ayrıca nehir kenarında kahvaltı yapılmasını tavsiye edenler var kahvaltı için önerebileceğiniz mutlaka deneyin dediğiniz bir kahvaltı mekanı var mıdır?
  Teşekkürler,

  • Belgrad Gezi Rehberi 16:56 de 16/06/2016 - Yanıtla

   Merhaba Burcu Hanım,
   Jump Inn Hotel aslında güzel bir otel ve otelden memnun kalacağınıza inanıyorum. Ayrıca yeni bir otel olduğu için odalar ve otel genel iyi bir durumda. Ancak bulunduğu konum Belgrad’da en ideal bir yer değil. Şehir merkezine uzak değil ama her seferinde yokuş tırmanmanız gerekecek, bu da yorucu olabilir. Diğer bir konu ise, otel tren garı, otobüs garı ve ana tramvay hattının üzerinde ve o yüzden gürültülü olabilir. Belgrad’da ağır vasıtalar sadece bu yolu kullanabildiğinden yine gürültülü olabilir. Otelin bulunduğu mevki, Belgrad’ın eski bir mahallesi. O bölgede büyük bir inşaat projesi olacağından binaların çoğu boş, yıkılacak. Belki bu yüzden de çevresinde fazla kafe, restoran bulamayacaksınız.

   Bazı odaları küçük, otel müsait ise geniş odalardan isteyiniz.

   Otel misafirlerine çok iyi bakıyor, servisi ve kahvaltısı çok iyi. Dediğim gibi otel güzel bir otel ve konaklayan misafirlerin de memnun olduğu görülüyor. Ben sadece kendi fikrimi söyledim. Bu otelde kalan herkes özellikle personelin ilgisinden çok memnun.

   Umarım Belgrad’da güzel vakit geçirirsiniz.

 87. zezeeee 00:34 de 15/06/2016 - Yanıtla

  Merhaba, belgrad ta balayi cifti için nereyi onerirsiniz, kahvaltıli.

  • Belgrad Gezi Rehberi 09:44 de 15/06/2016 - Yanıtla

   Merhabalar,

   Bütçenizi bilemediğimden size aşağıda bir kaç oteli önereceğim.

   1. Square Nine Hotel Belgrade Lüks bir otel ve Belgrad şehir merkezinde. Ayrıca balayı çiftlerine özel bir ilgi gösteriyorlar.

   2. https://www.booking.com/hotel/rs/hyatt-regency-belgrade.tr.html?aid=1129161 Belgrad’ın en iyi otellerinden biridir. Yeni Belgrad’da yer alır. Otel içinde barındırdığı bir çok aktivite ile şehrin en iyi otelidir. Balayı için en iyi seçenek diyebilirim.

   3. Crowne Plaza Belgrade Bu otel diğerlerine göre daha ekonomik, ancak balayı için iyi bir alternatif.

   4. Hotel Constantine the Great Dört yıldızlı olan bu otel geçen sene açıldı. Butik otel tarzında, çok geniş ve lüks odaları var. Bu oteli de balayı için tavsiye edebilirim.

   Bunun dışında yardımcı olabileceğim birşeyler olursa haber verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

   iyi tatiller.

 88. Demir 23:22 de 11/05/2016 - Yanıtla

  Belgrad’da ekonomik bir konaklama arıyorsanız, bir göz atabilirsiniz:

  Republic Square Apartments Decanska

  Republic Square Apartments

  • Belgrad Gezi Rehberi 07:50 de 12/05/2016 - Yanıtla

   Sayın Demir,
   Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Her iki apart da şehir merkezinde bulunur ve lüks aparttırlar. 3-4 kişi olunduğunda çok uygun fiyatlara kalınabilir.

 89. aguzel 15:46 de 25/01/2016 - Yanıtla

  teşekkürler

 90. aguzel 13:28 de 25/01/2016 - Yanıtla

  2 gece 140*2 :280 tl

  • Belgrad Gezi Rehberi 14:32 de 25/01/2016 - Yanıtla

   Merhabalar,

   Atlas City Centre Suites konum itibari ile de çok güzel bir yerde. Otel temizdir ayrıca çok güvenlidir. Booking.com daki yorumlara da bakarsanız yüksek müşteri memnuniyeti var ve çok talep gören bir otel. Fiatları da booking.com da bugün çok uygun, %54 indirim veriyor. Bence burası uygun, 1-2 odası kalmış.

   Belgrad şehir olarak da çok güvenlidir, bu konuda içiniz rahat etsin.

   Umarım iyi zaman geçirirsiniz.

 91. aguzel 13:28 de 25/01/2016 - Yanıtla

  enver bey selamlar,

  atlas city center suites booking.com da 2 gece kahvaltı dahil 140 tl…fiyat çok uygun…ailecek kalabilceğimiz bir yermi temiz ve güvenlimdir acaba?

 92. aguzel 11:09 de 25/01/2016 - Yanıtla

  slm,
  eşim ve çocuklarla 27- 29 ocak merkezi temiz ve kahvaltısı güzel bir otel önerisinde bulunabilirmisiniz.

  Teşekkürler

  • Belgrad Gezi Rehberi 11:49 de 25/01/2016 - Yanıtla

   Merhabalar,

   Bütçenizi bilemediğim için istediğiniz özelliklerde merkezi otelleri sizin için aşağıda sıralayabilirim:

   1. Hotel Majestic 4-yıldız 33-35 Euro oda kahvaltı kişi başı fiatı.

   Otel tam şehir merkezinde.

   2. Belgrade Art Hotel 4-yıldız hotel. 45 Euro oda kahvaltı kişi başı fiatı.
   Otel Belgrad şehir merkezinde. Trafiğe kapalı olan meşhur Kneza Mihailova caddesinde.

   3. Life Design Hotel 4-yıldız hotel. Yeni ve modern bir otel, yine şehir merkezinde ve fiatı 36 Euro civarında.

   4. Zira Hotel Belgrade 4-yıldız hotel. Şehir merkezinde, lux otel. Fiatı 45 Euro civarında

   4. Atlas City Center Suites 3 Yıldız. Konum ve fiatı itibarı iyi bir otel. 37 metrekarelik, 4 kişilik oda fiatı 43 (11 Euro kişi başı) Euro civarında. Müşteri memnuniyeti de yüksek.

   Size önerebilecğim oteller bunlardır. Yardımcı olabileceğim başka birşey olursa, bana yazınız.

   İyi günler dilerim
   Enver

 93. Emel topuz 22:55 de 10/12/2015 - Yanıtla

  Merhabalar,
  Eşimle Ocak ayı sonunda 3-4 günlük bir seyahat düşündük.Çok yoğun çalıştığımız için vizesiz ve bizi yormayacak bir ziyaret istiyoruz.Otel bizim için çok önemli.Merkezi yerde olması kahvaltısının iyi olması ve en önemlisi temizlik Bir dinlenme tatili planladığımız için otel seçimi bu ziyaretin en önemli kısmı oldu.Tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 12:40 de 23/01/2016 - Yanıtla

   Merhabalar,

   Yaklaşık bir aydır rehber olarak uzun bir tura katıldım ve bloğumu takip edemedim, gerçekten çok özür diliyorum. Yukarıda belirttiğiniz tatilinizi hala düşünüyormusunuz? Yoksa geç mi kaldık?

   iyi günler
   Enver

 94. Okan 12:15 de 30/11/2015 - Yanıtla

  Merhaba, ben ocak 28’i gibi Belgrad’da olacağım 3 öğrenci arkadaşım ile birlikte. Bize otelde veya hostelde kalmaktansa dairede kalmak daha mantıklı geliyor. Geceleri bizim rahat dönebileceğimiz işlek hareketli güzel ve öğrenciye uygun olan bir yerde daire tavsiyeleriniz var mıdır? Teşekkürler.

  • Belgrad Gezi Rehberi 12:42 de 23/01/2016 - Yanıtla

   Merhaba,
   Cavap için çok geciktim biliyorum, bunun için çok özür dilerim. Sanırım gezinizi zaten şimdiye kadar ayarlamışsınızdır. Yapabileceğim birşeyler olursa haber vermeniz yeterli olacaktır. İyi günler dilerim.

   • celal 10:09 de 01/09/2016 - Yanıtla

    Yani nasıl bir yer olduğunu biliyor musunuz acaba?

Siz de fikrinizi belirtin